Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Este 8 után nagyobb esély van...

Este 8 után nagyobb esély van rá,hogy visszaírnak a lányok,mint napközben?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor azt mondta,az üzleteknek 7-kor be kell zárniuk,és este 8-ra mindenkinek haza kell érnie.Tehát a lányoknak is otthon kell lenniük este 8-ra.Ez azt jelenti,hogy este 8 után aktívak a társkereső oldalakon, közösségi oldalakon?Olyankor kell rájuk írni Facebookon,Instagramon,Tinderen?A kijárási tilalom ideje alatt kell csajozni a neten?

2020. nov. 14. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonlét nem mindenkinek jelenti azt, hogy nincs semmi értelmes elfoglaltsága.
2020. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak azért, mert otthon vagyok, miért írnék vissza bárkinek, akinek amúgy nem írnék vissza?

A fent említett oldalak közül egyedül Instagramom van, de ott is csak barátokkal szoktam beszélgetni, az ismerkedni vágyóknak megírom, hogy köszönöm, de nem és ennyi.

Ez nem fog változni azért, mert többet vagyok itthon, főleg úgy, hogy így is bőven van értelmes elfoglaltságom és társaságom.

2020. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 miért,a neten csevegni,ismerkedni nem értelmes elfoglaltság?Ha valaki unatkozik otthon este,szerintem jó ötlet ha ellenkező nemű emberekkel ismerkedik a neten.
2020. nov. 14. 18:20
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 én nemsokára nekiállok fasírtot sütni.De a tabletet viszem magammal a konyhába.
2020. nov. 14. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

És?

2020. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 csak azt mondom,hogy attól hogy elfoglaljuk magunkat,mellette társkeresőzhetünk,chatelhetünk.Például elkezdesz olvasni egy könyvet,mellette még ránézhetsz a Tinderre hogy írt e valaki.
2020. nov. 14. 18:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

A legtöbb ember elfoglalja magát (épp ezért lényegtelen ilyen szempontból, hogy 20:00-ra otthon kell lenni), és előbb beszélgetnek a barátaikkal, mint ismeretlenekkel, akikkel amúgy se tennék.

Az olvasásnál kifejezetten zavaró, ha közben mást nézek vagy hallok. Olyankor a történetben szeretnék elmerülni.

2020. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamin nem változtat a kijárási tilalom, az pont a netes társkeresés. Se több, se kevesebb embernek nem fogok visszaírni.
2020. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 de amúgy van párod? Mert lehet hogy azért nem kötnek le téged ezek az oldalak,mert barátaid vannak,párod van és így okafogyottá válnak ezek oldalak használati?
2020. nov. 14. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Van párom, de soha nem használtam egyet se, mert volt lehetőségem a való életben ismerkedni és amilyen sztorikat hallottam a barátnőimtől, hát, ők se jutottak előbbre.

2020. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!