Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek van kutyája,annak most...

Akinek van kutyája,annak most könnyebb dolga van,ha meg akar ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés
Kutyát lehet sétáltatni most a kijáró tilalom alatt is,a lakóhelyünk 500 méteres körzetében.Ha egy fiú most leviszi a kutyàját így este 8 után és találkozik egy szintén kutyát sétáltató lánnyal,akkor a lány most akkor is nyitott lesz az ismerkedésre,ha egyébként máskor nem az?Tehát csönd van az egész lakótelepen,csak a fiú és a lány van kint az utcán,plusz a két kutya.Ez most egy jó alkalom egy fiúnak,hogy megszólítsa a lányt?Szerintem most még romantikus is lenne a kihalt utcán beszélgetni egy lánnyal kutyasétáltatás közben.

2020. nov. 14. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö, ez kicsit beteg. Miért lenne most nyitottabb bárki is? Egyrészt sokan félnek, nyilván akkor nem akar más közelébe menni. Másrészt meg nem az emberiség végnapjait éljük, amikor mindenki még akar egy utolsót kamatyolni. Ha egyébként tetszene neki, akkor talán, de csak most szerintem senki nem akar jobban ismerkedni.

Főleg nem járványban.


Másrészt hogy romantikus-e az azért nagyon sok mindenen múlik. Lehet nagyon para is. Csak azért, mert van kutyája még lehet nagyon kényelmetlen a nyomulása vagy rossz a kisugárzása.

2020. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az este 8 utáni 500 méteres kutyasétáltatás nem arról szól, hogy most romantikusan sétafikálunk, hanem leviszem a kutyát elvégezni a dolgát, aztán megyünk is vissza a lakásba. Ezt a kutyásoknál egészségügyi sétának hívják. Szóval nem, nem könnyebb ilyenkor ismerkedni.
2020. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
mindig is könnyű volt az ismerkedés a kutyásoknak.
2020. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
8 után kutyasétáltatás a kutyáról szól, nem az ismerkedésről. Különben is nem lehet csoportosulni mert kilőnek titeket. Meg szégény lányok és tök üres lakótelepen egy kutyával biztos megijedne a sötétben zaklató alaktól,ha kutyás, ha nem.
2020. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 nekem ha lenne kutyàm és most kint az utcán szembe jönne velem egy szintén kutyát sétáltató lány,én szívesen beszélgetnék vele.Megkérdezném melyik házban lakik,hiszen neki is ott kell laknia valahol ha ugyanott sétáltatunk kutyát.
2020. nov. 14. 20:28
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 lehet hogy elsőre megijedne tőlem,de utána látná hogy normális,kedves srác vagyok és megnyugodna.
2020. nov. 14. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
De nem tudod felfogni, hogy az egészségügyi séta nem a párkeresésről szól, öreg?
2020. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 persze,én is úgy gondoltam,hogy levinném a kutyát és pár perc után visszajönnénk.Viszont ha szembejönne egy kutyás lány,lehet egy kicsit tovább tartana a sétáltatás.Persze arra nyilván ügyelnék,hogy ne menjünk 500 méternél messzebbre.
2020. nov. 14. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
maximum köszönj, de ne kérdezd meg hol lakik, mert az tényleg nagyon ijesztő a kihalt utcán.
2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem vagyok nyitottabb, sőt, épp ellenkezőleg.

A kutyasétáltatás soha nem arról szólt, hogy emberekkel ismerkedjek, bár sikerült megismerni pár szimpatikus embert (főleg időseket), akikkel néha összejárunk együtt sétáltatni, ami sajnos a vírus miatt most nem jön össze.

Nem ijedne meg tőled senki, de nem is fog leállni veled beszélgetni. Legfeljebb köszönnék neked, aztán mennék tovább, mert nekem ez a sétáltatás a kutyáról szól és arról, hogy picit egyedül legyek a gondolataimmal, nem arról, hogy idegen fiúk közeledésével foglalkozzak. Azt pedig soha nem mondom meg egy idegennek, hogy hol lakom. Bolond vagy te?

19/L

2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!