Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az amerikai romantikus filmekb...

Az amerikai romantikus filmekben miért mindig jóképű férfiak és csinos nők a főszereplők?

Figyelt kérdés
Bár én fiú vagyok de sok romantikus filmet láttam már,ami feltűnt hogy általában van egy gyerekét egyedül nevelő csinos anyuka és egy jóképű férfi,aki agglegény.Megismerkednek valami esemény kapcsán,majd egymásba szeretnek és összejönnek.Szeretem ezekben a filmekben hogy egyszerűek,nincs bennük erőszak,nem beszélnek csúnyán,nem folyik vér,normálisak a szereplők,csak az zavar hogy mindig jól néznek ki benne a szereplők.Miért nem olyan filmeket csinálnak,amiben egy 120 kilós kövér nő és 120 kilós férfi szeret egymásba?

2020. nov. 15. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra nincs igeny.
2020. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ezért a Shrek a legszebb tündérmese. :)
2020. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert a 120 kilós embereknek amúgy sem lesz párjuk
2020. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert senki nem nézné meg. Nem azért néznek az emberek filmet hogy a mindennapi valóságukat nézzék, valami jobbra, többre, tündérmesére vágynak.

3-as, 110 kiló vagyok és soha nem volt gondom a párkereséssel. 120 kilósan sem lenne.

2020. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Azért látsz ilyen filmeket, mert ilyeneket nézel :D


Nemcsak amerikai filmek vannak a világon! Kezdd el nézni más nemzetek alkotásait, és más műfajúakat! Nem mindig az a jó, amit a moziban vagy tévében adnak, vagy amit a haverok is néznek.

2020. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan filmet, amiben nem volt túl attraktív a főszereplő. Konkrétan iszonyat csúnya volt a nő és még a karaktere is idegesítőre sikerült a sztoriban, egyszerűen ki voltam a filmtől. Sokkal jobban szereti az ember, ha van egy mese, egy igazi limonádé sztori a klasszikus és szép főszereplőkkel. Az valahogy jobb a lelkednek.
2020. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A "mindíg" az némi ferdítes.


Pl. a jáde skorpió átkában Woody Allen szereplése is cáfolja ezt.

2020. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

"Ebben a mesében részeg a királyfi

És ronda a királylány

De még a szemétdomb felett is

felragyog a szivárvány"

-- Junkies

2020. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A Mike és Molly sorozat egy párról szól akik 150/180 kilósak.

Amúgy meg a filmeket a szórakozás, élvezet miatt csinálják szép szereplőkkel. Te is szívesebben nézel szép, csinos nőket, mint csúnya, dagadt, ellenszenveseket. Ezzel mindenki így van.

2020. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert azzal jobban el lehet adni mindent, meg azt is mutatja, ha a cselekményeket is nézzük, hogy bármi nehézség is van, de ha akarja az ember, akkor minden sikerülhet. Ami nagy baromság.
2020. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!