Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más fiatalok is magányosak?

Más fiatalok is magányosak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, nincsenek barátaim. Ma is pl egész nap egyedül voltam itthon,senkihez nem tudtam szólni. Eddig az egész életem sajnos az egyedüllétről szólt.

Más fiatal is van így?


2020. nov. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Én szeretnék néha csak egyedül lenni...de jó is lehet az!
2020. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindig sikerült társaságot találnom, ennek ellenére volt olyan időszakom mikor nagyon azt éreztem, hogy hiába vagyok emberekkel körülvéve, valahogy még sem értené meg senki ami zajlik a gondolataimban.
2020. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én régebben nagyon magányos voltam és rendkívül igazságtalannak tartottam, hogy miért nem önthetem ki valakinek a szívem. Aztán ahogy idősödtem, rájöttem, hogy minden második ember ezt érzi, ezért elkezdtem fordított pszichológiát alkalmazni: én mentem oda másokhoz és kikérdeztem őket a családjukról, hobbijukról, az utazásaikról stb.


Mivel annyira meglepődtek, hogy végre itt van egy ember, aki nem csak saját magáról beszél, hanem őszintén végighallgatja őket, meglepő módon ők is elkezdtek kérdezősködni rólam. Így lettek barátaim.

2020. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van jó pár, régebben is volt, én ilyen vagyok, csak már 32 .
2020. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Én elég magányos vagyok.

27F

2020. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon magányos vagyok.

18/F

2020. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban


20F

2020. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!