Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan nők,akik fent...

Vannak olyan nők,akik fent vannak társkereső oldalon,De nem érdeklik őket hogy írnak nekik vagy sem,mert van párjuk?

Figyelt kérdés
Tehát csak akkor néznek föl a társkereső oldalra ha unatkoznak,De amint hazaér a párjuk kilépnek az alkalmazásból és onnantól csak a párjukra koncentrálnak.Az,hogy ki ír nekik,meg mit ír nekik,Az hidegen hagyja őket,úgyse fognak randizni senkivel mert ott a párjuk.De azért jól esik olvasni nekik a bókokat a férfiaktól,Jól esnek a lájkok,ezért is vannak fönt,hogy a napi bókok és a napi lájkok meglegyenek.Van ilyen?

2020. nov. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen.

Meg rengeteg olyan lehet aki még szingli korában használta, aztán nem törölte magát azóta sem. És azokból is sok lehet akiknek szar a kapcsolata, ezért nézelődnek, hogy ha találnak valakit aki mellett boldogok lehetnének, akkor lépni akarnak, csak soha nem mernek.

2020. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rengetegen!

En is voltam igy, de csak mert rossz a kapcsolatunk...es ha jonne valaki kilepnek! De a biztost a bizonytalanra vagy az egyedulletre nem cserelem el.

Ez van.

2020. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fent vagyok több helyen is de soha nem lépek fel mert párkapcsolatom van (páromat is ilyen oldalon találtam)

Törölni is akarom magam, csak lusta vagyok, és azt sem tudom már hogy tudok belépni

2020. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Mert felre akarok lepni. De nem olvasom el az uzeneteket, ha Badoora gondolsz. Ha van match, mert akadt, akit jobbra huztam, akkor a chateles a kovetkezo lepes.
2020. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!