Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki március...

Van itt olyan, aki március óta otthonról dolgozik, és emiatt kezd "megkattanni"?

Figyelt kérdés
Biztos van olyan is, akinek tetszik a helyzet, de én pl biztos nem bírnám ennyi ideig otthon egyedül. Akinek van gyerek, család, az más persze.
2020. nov. 16. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én amiatt vagyok megkattanva, hogy még csak most kaptunk heti 2 nap home officet, tavasszal végig be kellett járni.
2020. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én március óta itthonról dolgozom és már hozzászoktam, sokkal kényelmesebb. Ha vissza kell menni majd, akkor max. heti 2-3 napot vagyok hajlandó. (50 perc bejutni)

Annak ellenére, hogy itthon vagyok, azért próbálok minden nap emberek közé menni. Kollégák meg egyáltalán nem hiányoznak, mert annyira nem kedvelem őket, nincs meg a kémia a csapatban.

2020. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előtte is távmunkában dolgoztam, a magány elég rossz.
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 3-5 órát hívásban vagyok így is, de valóban kicsit kiégős. Viszont több fér bele az időmbe, be tudtam vállalni plusz munkákat, így százezrekkel többet keresek. Majd vége lesz, és akkor tudok normálisan pihenni.
2020. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha vége lesz.. Én nem vagyok benne biztos, hogy valaha visszaáll minden úgy, ahogy volt.
2020. nov. 16. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

én meg tavasszal már 1x elveszítettem az állásom a vírus miatt.

aztán most egy közétkeztetőnél dolgozom,ahol a fő megrendelők a sulik,koleszok konyhái.

és ma közölték,hogy ha jövő héten bezárnak az általánosok,akkor annyi,mindenki ki lesz rúgva és bezár a cég.

szóval lassan én is megkattanok már,hogy mindenki csődbe megy és a legsza rabb munkára is 90en jelentkeznek,mióta tart ez a vírus.

2020. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
45%
Hát nem dolgozok hanem a szakomat csinálom de nem, olyan messze állok a megkattanástól amennyire csak lehet. Ezt hívják úgy, hogy karma. :D Aki eddig nyaggatta a haverjait, hogy de hát a fszért nem jösz piálni meg, hogy "neki van élete" az most kb epét hányik mert ha nincs körülötte senki legalább 2 naponta akkor az eddig is csak éppenhogy létező személyisge konkrétan bomlásnak indul... én meg pont ugyanolyan jól elvagyok mint az előző 28 évemben. :D És végre senkinek nem kell elmagyaráznom, hogy azért nem megyek el veled bebaszni mert olyan érdekes személyiség vagy, hogy inkább újra olvasnám a Civilizáció folyamatát 2x minthogy 5 percet kettesben legyek veled... XD
2020. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem piálni jártam minden hétvégén, nem amiatt kattannék meg, hanem mert egyedül érzem magam, meghaltak rokonok, barátok, ha itthon kéne lennem egyedül akkor kiborulnék.
2020. nov. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!