Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek manapság...

Miért nincsenek manapság olyan tv műsorok,ahol segítenek szűz fiúknak,hogy hogyan jöjjenek össze lányokkal?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen az egyik Balázs showban volt egy szűz fiú volt a vendég,aki ha jól emlékszem 24 éves volt és elmondta hogy nem volt még nővel,de szeretné már végre elveszíteni a szüzességét.És emlékszem a műsorban csinos lányokat hívtak be és eljátszották hogy egy szórakozóhelyen vannak és odamennek a fiúhoz beszélgetni.Aztán a játék után a lányok tanácsot adtak neki hogyan viselkedjen ilyen helyzetben,mit mondjon a lánynak,miről beszélgessen vele,ilyesmik.Szerintem most is szükség lenne ilyen tévéműsorokat,amikben segítenek a szűz fiúknak,tanácsokat adnak nekik,tanítják őket csajozni,gyakorolnak lányokkal.Igaz youtube-on vannak fönt videók amik arról szólnak hogyan kell fölszedni lányokat,de szerintem hatásosabb lenne ha a szűz fiúk tévében,nagy nyilvánosság előtt szerepelnének.

2020. nov. 19. 04:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Emlékszem az édesanyjával volt a srác a műsorban,aki már majdnem odáig jutott,hogy prostihoz viszi a fiát.
2020. nov. 19. 04:40
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért jobb az, ha mindenki előtt beégeti magát? Szűz fiúkat akarsz nézegetni a TV-ben?
2020. nov. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Gondolom csak szűz és segítségre lenne szüksége, de nem meri elmondani.

Vagy csak azon szeret szórakozni ha más égeti magát. :)

2020. nov. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Százszor jobb ha pszichológushoz fordul segítséget kérni, minthogy "show-jellegű" pörgős-nevetgélős-komolytalan műsorba bevonulva, "egyszeri alkalommal" kér segítséget. Nem tudom esetleg arra számítanak, akik ilyennel médiához fordulnak hogy "jajj meglátnak a képernyőn és valaki kedves lány biztosan hátha megsajnál és segít rajtam"...

Ez egyébként nem valamiféle "nyűg amit minél előbb így-ugy le kell tudni", szerintem. Lehet az a srác, akire a kérdésben lett utalva, hogy műsor résztvevője volt is azért nem tudott boldogulni, mert nem hagyták önállósodni, legalábbis a róla írtak olvastán ez jutott eszembe.

2020. nov. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Csinálhatnál egyet pl a YouTubon.
2020. nov. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Mert talán ez nem olyasmi amit tanítani kell, jó hogy nem eljutunk oda, hogy valakinek tartani kell neki, hogy betaláljon a lyukba.
2020. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Mert több a nem szűz nézője a TV-nek, mint az olyan akinek tanácsra lenne szüksége.

.

"hogyan jöjjenek össze lányokkal"

Ebben az esetben nem szabad kiemelni a "szűz fiúkat", hiszen a nem szűzek közt is sok a mulya.

2020. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az elore megrendezett showok csak arra voltak jok hogy lejarasd magad egy ország előtt.

Ritka naiv lehetsz ha azt hiszed hogy ott érdekelt barkit a szűz fiuk elete.

2020. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A '2000-es évek elején volt ilyen műsor, csak női főszereplővel, ultragáz, előre megrendezett volt.
2020. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy eleve nem tudom hova tenni a legtöbb magyar műsort. A többségük gagyi és erőltetett. Lényegében minden témáról lehetne jó műsort csinálni. A való világ is lehetne érdekes, ha érdekes embereket raknának bele... Dehát, valamiért ilyen műsorokat nem akarnak csinálni.

Ez a szűzsrácos műsor is úgy lenne okés, ha a dolgok normális hátterét is felvázolnák. És simán lehetne nőkről is hasonló. De, gondolom ezt egy tv sem merné bevállalni. Egyszerűbb pár ismerős/haver valakit beküldeni egy házba, hogy bulizzanak ingyen.

2020. nov. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!