Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek manapság...

Miért nincsenek manapság olyan tv műsorok,ahol segítenek szűz fiúknak,hogy hogyan jöjjenek össze lányokkal?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen az egyik Balázs showban volt egy szűz fiú volt a vendég,aki ha jól emlékszem 24 éves volt és elmondta hogy nem volt még nővel,de szeretné már végre elveszíteni a szüzességét.És emlékszem a műsorban csinos lányokat hívtak be és eljátszották hogy egy szórakozóhelyen vannak és odamennek a fiúhoz beszélgetni.Aztán a játék után a lányok tanácsot adtak neki hogyan viselkedjen ilyen helyzetben,mit mondjon a lánynak,miről beszélgessen vele,ilyesmik.Szerintem most is szükség lenne ilyen tévéműsorokat,amikben segítenek a szűz fiúknak,tanácsokat adnak nekik,tanítják őket csajozni,gyakorolnak lányokkal.Igaz youtube-on vannak fönt videók amik arról szólnak hogyan kell fölszedni lányokat,de szerintem hatásosabb lenne ha a szűz fiúk tévében,nagy nyilvánosság előtt szerepelnének.

2020. nov. 19. 04:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de egy tapasztaltabb férfitől szívesen elolvasnék "tutorial" könyveket. Nem PUA senkiházikra gondolok, hanem tapasztalt, átlagos anyagi helyzetű (tehát nem a rangjuk miattl lett nőjük) ötvenes, hatvanas palik élményeire, élettapasztalataira.


Az oka egyszerű: csonka családban nőttem fel, aztán fogalmam sincs, hogyan kéne férfiként viselkedni, hogyan legyek a nőknek vonzó.


20F

2020. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Nézd meg filmekben bizonyos férfiak hogy mozognak, hogy rendelnek italt, miképpen udvarolnak a nőknek. Lehet sok a megkonstruált jelenet de a film az életről szól (sok film, amely a valóságtól nincs elrugaszkodva, műfajilag sem meg egyébként se)
2020. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha van pénz pszichológusra az is nagyon-nagyon jó lenne.
2020. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

#12


Megrendezett filmekből lessem el, hogy hogyan keltsek szexuális érdeklődést a nőkben? Komolyan?


Azért ennyire én sem vagyok téveszmés, nulla tapasztalattal.

2020. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%

A kérdezőhöz szóltam, nem hozzád, nem tudtam hogy egyszemélyben a kérdező meg válaszadó is vagy.

Nem a szexuális érdeklődés felkeltésére céloztam, hanem a határozott megjelenésre, fellépésre.

Lehet szakemberhez is fordulni segítségért, jobb mint "show" műsorokban égetnie magát az embernek, szerintem.

2020. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!