Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányt vagy a szexnek a...

A magányt vagy a szexnek a hiányát nehezebb elviselni?Az jobb,ha nem vagyunk magányosak,de nem szexelünk,vagy az,ha szexelünk de mellette magányosak vagyunk?

Figyelt kérdés
Nekem se szex,se barátnő nincs így érthető ha frusztrált vagyok,de ha választanom kéne hogy a magány szűnjön meg de szexuális életem nem lesz,vagy szexelek,de mellette magányos maradok,melyik megoldás mellett lenne célszerűbb döntenem?

2020. nov. 20. 15:58
A kérdező szavazást indított:
A magányt nehezebb elviselni
A szexnek a hiányát nehezebb elviselni
Mindkettőt egyformán nehéz elviselni.
48 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyiket se nehéz elviselni. Nincsenek szexuális vágyaim és szeretek egyedül lenni. De ha mindenképp választanom kéne, akkor a magány talán rosszabb.
2020. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki megkérdezné hogy lehet magányos,ha egyszer szexel,a válasz az hogy azért mert csak egyéjszakás kalandjai vannak vagy prostihoz jár.A szexuális étvágy csillapodik,de a magány nem.
2020. nov. 20. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A magányt. A szexuális vágyakat akár még egyedül is ki lehet elégíteni.
2020. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyénfüggő. A szex hiányát lehet kezelni, mérsékelni vagy helyettesíteni, igaz, messze nem ugyanaz, de akkor is.


A magányt sokkal nehezebb elviselni hosszútávon. Ha senki nem áll hozzád közel, senki nem hallgat meg, nincs senki, akivel meg tudnád osztani a gondolataidat... ennél rosszabbat nehéz elképzelni, sajnos tapasztalatból mondom. És ez tényleg nem pótolható, nem enyhíthető, nincs alternatív megoldás.

2020. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a szexet
2020. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Girlll3 ***** válasza:
100%
A magányt. Mikor nincs kihez szólni.
2020. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
magányt
2020. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magány. Olyan hű de magas szexuális vágyaim nincsenek is mostanában. Lehet kiégtem.


20F

2020. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!