Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyanok rajtam...

Vannak még olyanok rajtam kívül,akik ha meglátnak a buszon vagy utcán egy csókolózó fiút és lányt,arra gondolnak bárcsak őket is csókolná valaki?

Figyelt kérdés
Ma este még 8 óra előtt természetesen láttam az utcán egy fiút és egy lányt,a lány éppen a fiú nyakát csókolgatta.Csinos is volt a lány,női szemmel lehet hogy a fiú is csinos volt nem tudom.Arra gondoltam,bárcsak nekem is lenne kivel csókolóznom.Aztán lehajtott fejjel, szomorúan sétáltam tovább az otthonom felé.

2020. nov. 21. 00:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szedj fel valakit, nem atomfizika
2020. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Amikor akartam barátnőt, akkor tettem érte. Mi lenne, ha a vágyakozás helyett, talán tennél is valamit a célodért?
2020. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%

Én is szoktam hasonlóra gondolni. Bár én inkább arra, hogy már több éve egyáltalán nem ismerkedem, mert volt egy durva szakításom, nagyot csalódtam és elfogyott a türelmem párkapcsolati téren, ezért valószínűleg már nem lesz ilyenben részem.


26/F

2020. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
#1-2 igazatok van,de ez sajnos nem olyan egyszerű mintha leugranék egy kiló kenyérért a boltba.
2020. nov. 21. 00:25
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Én arra gondolok hogy milyen gázok hogy nem tudják magukat disztingválni. Ha csókra vágyom vagy akármi másra, akkor pedig találkozom a pasimmal 🤷‍♀️ Csak mi nem közönség előtt csináljuk.
2020. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

#4


De nem is annyira nehéz, mint sokan előadják. Oda kell menni és elhívni. Rengeteg lefog rázni, van aki kedvesen, van, aki bunkón, ez ezzel jár. Az a baj, hogy mindenki feladja mert az első 3 próbálkozás nem sikerül. De ez nem így megy, nem fog minden nő tátott szájjal felétek szaladni. Jó ha 10 próbálkozásból 1-2 sikerül.

2020. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
#3 pedig jó az,amikor összeér a fiú ajka a lányéval.Nekem kétszer volt ilyenben részem életemben,felemelő érzés volt.
2020. nov. 21. 00:28
 8/42 A kérdező kommentje:
#5 abban semmi rossz nincs ha az utcán csókolózik valaki.Nekem az első barátnőmmel az első csók egy buszmegállóban történt egy hétköznap délután.A második lánnyal pedig egy éjszakai buszon csókolóztam először.
2020. nov. 21. 00:32
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szingli voltam és láttam egy szimpatikusnak tűnő párt mindig mosolyogtam egyet magamban és cseppet irigykedtem, de utána fél perccel el is felejtettem. A legnagyobb hiba, hogy a kedved idegenek cselekedeteitől függ.

Úgy sose lesz párkapcsolatod, ha csak nézel és vágyakozol. A jelenlegi helyzet nem éppen alkalmas az ismerkedésre, de élni kell az életedet, eljárni helyekre, foglalkozni olyanokkal, amik érdekelnek és majd lesz valami. A görcsös akarásnál nincs taszítóbb dolog.

23/L

2020. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
#9 én mindig is álmodozó típus voltam.Két lánnyal jártam,ha ők nem kezdeményeztek volna,még soha nem lett volna részem ölelésben és csókban.Meg kell tapasztalni,milyen csókolózni,meg milyen az ha megölelik az embert,mert nagyon jó.És nagyon kell is.
2020. nov. 21. 00:39
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!