Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit elvesztem, hol ismerked...

Kicsit elvesztem, hol ismerkedjek? 20F

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves egyetemista srác vagyok.


Magamról, és a problémámról röviden:

Gyerekkoromban szinte sosem sikerült beilleszkednem sehová, így nagyon visszahúzódó, otthonülős lettem. Gimiben már voltak haverjaim, egy-kettővel azóta is tartom a kapcsolatot, de emberileg nagyon különbözőek vagyunk, a gimis "barátságunk" is csak azért jött létre, mert kilökődtünk az osztályból, aztán a zsák megtalálta a foltját, vagy hogy is mondjam.

Általános iskola felsőben is volt egy haverom, vele is sokat lógtam, csak tavaly összerúgtam vele a port (durván leszólta az egyetemet, ahova járok, holott közel sem büfészak).


Iskolán kívül is ismertem meg egy-két embert (pl nyelvtanfolyam), nos, egy "barátot" találtam, a végén állandóan rendelkezni akart az időmmel, párszor célzottan akarta rombolni az önbizalmamat (hosszú, esetleg privátba kifejthetem), így megszakítottam vele is a kapcsolatot. Nekem nem kellenek mérgező emberek.


Egyetemen nem vagyok egy bulizós alkat - eleve nincs igényem ilyenekre, de mivel eü okokból absztinens vagyok, így aztán sokszor kerülöm is az ilyen alkalmakat. Nem szeretek magyarázkodni. Persze itt is vannak haverjaim, ismerőseim, akikkel amúgy egyetemen elvagyok, illetve a beadandókat/zh példákat megosztjuk, segítünk egymásnak, de ez szerencsére igazából az egész szakra jellemző. Van összetartás.


Nos, röviden fogalmam sincs, hogy merre tovább. Az internetes társkeresőket kipróbáltam, fél évet voltam fent pár oldalon, de hányingerem van már az egésztől. Eljutottam oda, hogy elsősorban nem magammal, hanem a választékkal van problémám.


Arra gondoltam még -amit a pszichológusom is tanácsolt-, hogy a #maradjotthon 2.0 után keresek egy táncházat - elvégre nem veszthetek semmit. De egyelőre nem jutott eszembe semmi más, és most korona van.


Valami ötlet, hogy hol próbálkozhatnék még? Vagy esetleg valaki szeretne beszélgetni?



2020. nov. 21. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Tudom hogy le leszek hurrogva, de Tinder.

Én is ott ismertem meg a barátomat, és ugyan 2 évig kellett vaslapáttal túrnom a trágyát, de rátaláltam arra akivel hosszabb távon is el tudom magam képzelni.

Ritka ez, de ez is egy plusz esély, hogy találj valakit. Az ismerőseim között is egyre több a tinder pár, nagyrészt, de nem csak selejtek meg egyéjszakások vannak ott.

2020. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Azért én is beállnék az 1-es mellé. Nekem is Tinderről lett párom, igaz, eléggé meg kellett küzdenem érte, de ez van. Az életben sem feltétlen könnyebb az ismerkedés. Most nehogy azt mondd nekem, hogy a táncházban majd le mersz szólítani több lányt, ha egyszer visszahúzódó alkat vagy. Tehát akkor már neten is éppen annyi esélyed van érvényesülni, tán több is, mert ott jobban át tudod gondolni, hogy mit írsz.
2020. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tindereztem én is, de a szinte nulla kedveléssel, illetve a ghostinggal egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Van egy olyan érzésem is, hogy shadowbant kaptam.


Ettől még ment a zöld.

2020. nov. 21. 15:41
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van a Facebooknak is egy társkereső alpldajla, Reggelj oda. Amúgy nekem is tinderről lett párom.
2020. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4


Oké, megnézem. Remélem, hogy ott nem járok úgy, mint Tinderen, Badoon meg társain.

2020. nov. 21. 15:57
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

A facebooknak mi a tàrskeresőjének a neve?

Köszi előre is!

2020. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél beszélgetni írhatsz😊 20/L
2020. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
83%
Ha barátkozni akarsz, én szívesen beszélek veled:) 20f
2020. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angolul van beállítva a facebook. Ott van egy olyan felület, hogy Dating ahol az áll, hogy csoportok, események stb..
2020. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, utolsó! :)
2020. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!