Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha most nincs kapcsolatom...

Ha most nincs kapcsolatom lányokkal,de a múltban sok lánnyal jóba voltam,akkor nem reménytelen a helyzetem?Félig tele a pohár?

Figyelt kérdés
Régen sok lány barátom volt.A legtöbbel csak puszilkodtunk,de volt olyan is akivel csókolóztunk.De úgy hozta az élet,hogy külön utakon járok én,és külön utakon a lányok.A legtöbbjüknek ma már gyereke van.Sajnos azokkal a lányokkal sem tartom már a kapcsolatot,akikkel csókolóztunk,szerettem őket,de nem tudtam őket megtartani.Vajon lehet minden olyan mint régen?

2020. nov. 23. 04:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Milyen jó is volt csókolózni a lányokkal.De nemcsak a csók volt jó,a puszik is jók voltak,meg az ölelések,simogatások is.Jó lenne,ha még lenne részem ilyesmiben.
2020. nov. 23. 04:15
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Csak azert, mert regen sikeres voltak meg nem jelenti azt, hogy most is az leszel. Lehet, hogy regen jo pasinak szamitottal, de ha azota mondjuk elhanyagolt/apolatlan lettel, vagy leragadtal a multban, nem nottel fel, stb... Akkor ertelemszeruen nem varhatod el ugyan azokat az eredmenyeket.


Nekem ugy tunik ebbol az egeszbol, hogy tini lanyoknal meg sikeres voltak, de a most veled egykoru noknel mar labdaba sem rugsz.

2020. nov. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban, amiben nagy átlagban a lányoknak már gyerekük van, nem olyan palira vágynak, akik néha lesmárolják őket, meg puszi, mint tinikorban. Az ilyen barizásra ott vannak a barátnők. Férfit akarnak, optimális esetben a gyermekük apját, aki nem mellesleg élve elásna, ha megtudná, hogy ott lebzselsz az asszony körül holmi puszikákért :D
2020. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Elég reménytelen a helyzeted, de nem azért, amiért gondolod, hanem azért, mert csak a mennyiséget nézed. Akkor nem lesz reménytelen a helyzeted, ha megtalálod azt az EGY nőt, akivel leélheted az életedet szerelemben, szeretetben, a családod körében.
2020. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a menyiségre hanem a minőségre kell menni. Egy nő az már érett komoly kapcsolatot szeretne. Egy férfit aki mellette van mindenben és vele akar élni.
2020. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!