Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet egy magának való ember...

Lehet egy magának való ember teljes mértékben boldog ha egyedül marad élete végéig?

Figyelt kérdés

Én így érzem jól magam de a rokonok szülök mindig elmondják most még lehet jól érzem magam egyedül amig fiatal(30+) vagyok de 40-50 körül főleg utána már sajnálni fogom hogy egyedül maradtam fiatalon és nem kerestem társat.

Mi a véleményetek erről?



2020. nov. 23. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Lehet
Nem lehet
39 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzi magát akkor jól érzi magát.
2020. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Hat, akiket en eddig láttam egyedül maradni, ok mind borzasztó életet éltek. Látszódott rajtuk, hogy nagyon meg vannak keseredve. Szerintem a penz is számít, ha van belőle, akkor utazol, jól elsz, viszont ha nincs, leélni egy életet egy kis lakásban egyedül... na az borzalmas.
2020. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Még nem éltem teljesen egyedül amúgy, még szüleimmel élek de pár év múlva költözöm. Viszont tulajdonképpen olyan mintha egyedül élnék egy teljes emelet az enyém, és jó ha 5 percet beszélünk egy nap.


Nem döntöttem el még hogy vidékre kertes ház, vagy belvárosba egy kisebb lakás.

Jelenleg inkább egy kertes ház vonz kifejezetten vidéken mert lehet tovább viszem családi vállalkozás és akkor vidékre vagyok kötve, és az időm nagyrészét elvinné egyedül de nekem megfelel mert jól meglehet élni és magamnak dolgozom.


Egyúttal vonzó a belvárosi dolog, de akkor nincs akkora kereset lehetőségem átlagos alkalmazottként, meg gondolom elég unalmas lenne a napi munka után a lakásban, pénzt elverni meg nem szeretem. Kell hogy lekössem magam vmivel mert különben az unalom megöl, amig 20on éves voltam egész a végéig elég volt számítógép már unom, inkább pénz keresésre koncentrálok az mindig jól esik ha gyarapszom

2020. nov. 23. 09:21
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem. Önbecsapás lenne. Az ember társas lény és igen, sok időstől lehet hallani, hogy bárcsak.... Akkor már nem a pénz fog számítani, hanem a család és a szeretet hiánya....
2020. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
En például sajnos egyedül fogok maradni, mert nem tudok kapcsolatban lenni es nem lehet gyerekem sem. Testvérem sincs, szóval en nem fogok így élni, amint 40 leszek en megoldom ezt a gondot...
2020. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Hagyjátok már ezt a társas lényt, aki sokat csalódott az nem akar senkivel együtt élni, már én sem, csak pinának fogom nézni a nőket
2020. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Olyan nincs, hogy nem tud. Aki akar, az tud kapcsolatban élni, csak megfelelő partner kell hozzá, akinek ha van gyereke, máris megoldva a gyermektelenség kérdése is. A megfutamodás, öngyilkosság nem megoldás!
2020. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
Sok csalódás után is meg lehet találni a boldogságot, csak megfelelő hozzáállás és kitartás kérdése. De persze aki nem tud jó társsá válni, mert nem akar, mert eldöntötte, hogy ezentúl ő gyökér lesz, azon nem lehet segíteni. Ezt választotta, szabad akarata van.
2020. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
7es, de igen, 3 mentális betegséggel van. Ráadásul a férfi sem tudna velem lenni, bármennyire is szeretné az elején. Plusz ott van meg az elatkozottsag, van aki 20 évesen talál szerelmet, van, aki soha. Nekem ne mondja senki, hogy nincs sors es balsors.
2020. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Aki csalódott de kell a p.. vagy azt mondja nem tud kapcsolatban lenni de nagyon sajnálkozik mert nincs az egyértelmű hogy nem tud egyedül boldog lenni.


Ezekre meg egyszerü a megoldás kezdjen el ismerkedni interneten, aztán vége a virusnak élőben is megteheti, ennél egyszerübb a világon nincs.


Én most magamra kérdezem , én mint egyedülálló aki egyedül is teljesnek érzem magam és egyenlőre nagyon is megfelel, tehát se testi se lelki értelmben nincs szükségem másra mert megoldom. Akkor nekem ennek ellenére is meg fog változni gondolkozásom, vagy ez csak ember és kapcsolatfüggők mondása hogy kell egy társ kell vki stb?

2020. nov. 23. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!