Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt akarom hogy vége legyen......

Azt akarom hogy vége legyen... de hogyan?

Figyelt kérdés
Unok már mindent... Elegem van mindenből... Mindennap ugyanaz a sz*r és soha, de soha nem változik semmi. Elgem van a munkámból, az emberekből, pláne a nőkből akik csak szórakoznak velem. 3 éve mindig az van, hogy próbálkozom, remélem hogy jobb lesz és csak az újabb pofonba szaladok bele. Senkit nem érdeklek, mindenki csak a saját sz*rságaival van elfoglalva meg az a legnagyobb problémája hogyan legyen több pénze. Micsoda problémák... Amikoráseg küzd hogy egyik napról a másikra meg tudjon élni meg örül ha ebbe a retek helyzetben megmarad még a munkája. Szívem szerint megölném magam csak nincs ahhoz se elég erőm.

2020. nov. 23. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
20%
Ne légy ilyen negativ.
2020. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Javasolhatok esetleg pszichológust? Beszéld ki a bajaid stb hátha jobb lesz


Munkahelyet mindig lehet váltani (mondjuk ez így ebben a koronás időben lehet nem igaz)


A szerelmet meg nem keresni kell. Ha akar az majd úgy is rá talál. Nem kéne ilyen dolgokra rágörcsölni

2020. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Wow, ezt mind egyedül vagy egy férfi segített ezt összefogalmazni?
2020. nov. 23. 15:23
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha csak a cinikus stílus megy, akkor sajnos marad az önsajnálat... 🤷‍♀️ Nehogy belegondolj, hogy esetleg te is tehetsz róla, hogy hol tartasz most, és mit tehetnél magadért ha akarnád.
2020. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
"Senkit nem érdeklek" miért, téged érdekel valaki?? Úgy őszintén...
2020. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Látom te is egy önsajnáltató ember vagy aki nem képes semmit sem tenni azért hogy jobb legyen neki mert jobb másokat hibáztatni. Akkor sem csodálkoznék ha kiderülne nőgyűlölő vagy:D
2020. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Miért ez a TÁRSFÜGGŐSÉG...? Egyetlen ellenkező nemű ember sem hivatott arra, hogy a másik fél HELYETT OLDJON MEG MINDEN PROBLÉMÁT!
2020. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
A rinyáláson kívül tudsz mást is? Miért támadod azt, aki normális választ írt, segítő szándékkal? Minek tetted fel a kérdést, ha semmit nem teszel magadért és árad belőled az önsajnálat? Sok embernek még annyi sem jutott, amennyi neked, te meg ezt sem becsülöd meg. Ha elestél, kelj is fel a földről, ne sajnáltasd magad, ha kell, kérj segítséget! De ne verd a segged a földhöz, mert úgy nem fogsz soha felkelni.
2020. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na, úgy látszik a #2-es válaszolótól lefele mindenki k*rvára képbe van a helyzetemmel, ők bölcsebbek maradtak volna ha becsukják a fejüket, de hát a hülyék a leghamgosabbak mindig.

Amúgy a válaszomat az #1-es válaszolónak küldtem mert akkor még nem láttam a #2-es válaszolót, neki köszönöm a segítőkészséget, a többieknek ajánlom a "Láttam egy péniszt a neten, akkor meleg vagyok?!" kaliberű kérdéseket, odavaló ez a nagy igehirdetés.

Ja igen, a #6-osnak még annyit a vaslogikájához, hogy mert negatívan mertem írni a nőkről biztos incel vagyok, nagyon ügyes, igazából a cigányokat is rühellem akkor ilyen alapon náci is lehetek. Vagy nácincel. Na erre varrjál gombot! :)

2020. nov. 23. 16:12
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha tényleg akarnád, akkor vége lenne.

De nem akarod, csak idejöttél nyavalyogni, meg a frusztrációdat kiélni. Ilyen habitussal nem is lesz nőd soha, mert a nők a férfit keresik, nem a gyenge, vinnyogó hulladékokat.

2020. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!