Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a férfiak,nők akik...

Azok a férfiak,nők akik elváltak és emiatt alkoholt fogyasztanak azért teszik,mert úgy érzik már nincs visszaút?

Figyelt kérdés
Tehát azért kezdenek el inni,mert már nem fiatalok és azt gondolják hogy most már nem lesz senkijük?Nem fognak kelleni senkinek?És azért fogyasztanak több alkoholt a kelleténél,mert azt gondolják,így jobban el tudják viselni a magányt?

2020. nov. 28. 20:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem egyébként,hogy minél idősebb leszek,annál kisebb lesz az esélye,hogy összejöjjön velem valaki.Fiatalon kapósabb az ember szerintem.
2020. nov. 28. 20:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért isznak, mert ép ésszel nem tudják elviselni a fájdalmat, a magányt.
2020. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 és szerinted egy válás után jó megoldás lehet,ha azonnal keresünk másik férfit,nőt?
2020. nov. 28. 20:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ennyire fatalisták lennének. Inkább a szorongás oldására alkoholizálnak. A szorongás meg sokszor azért lép fel, mert nem hajlandók szembenézni azzal, hogy talán ők maguk is ludasak abban. hogy elváltak (és nem csupán a volt házastársuk). Egyébként meg nem a visszautat kell keresni, hanem az előreutat.
2020. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 én a visszautat úgy értettem,hogy megint lehet e valakijük.Vagy idősebb korban az ember már csak kis eséllyel talál újra valakit?
2020. nov. 28. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Idősebben is lehet párt találni,de ha valaki alkesz lesz,akkor nehezebben.
2020. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi az idősebb?


Azért isznak mert egy más világba képzelik magukat.

Vagy, akkor megjobban sajnaljak magukat.


Vagy attól jókedvűk lesz.


Vagy megjobban bántják magukat mert akkor elképzelik, hogy most mit csinálnak.

2020. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az alkohollal az a gond, hogy rövidtávon ugyan orvosság,feloldod benne a lelki fájdalmaidat,hosszú távon viszont méreg,ami felemészti a testedet,deformálja a személyiségedet,a maradék esélyedet is elvéve ezzel tőled,hogy valaha is normális életed legyen.Hatásos tüneti kezelés ugyan, de pont azért mert hatásos,addig se dolgozol a problémáid valódi megoldásán és közben meg elrohan az élet melletted.Amikor abbahagytam a napi szintű ivást, néhány hónap kellett,hogy kitisztuljon az agyam,olyan volt mintha egy félálomszerű állapotból tértem volna magamhoz,teljesen máshogyan látom a dolgokat azóta.
2020. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Cigiztel is? Utolsó
2020. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban igen.
2020. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!