Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok a lezárások idején?

Mit csináltok a lezárások idején?

Figyelt kérdés

Elég hirtelen változások történtek az életemben (mint sok mindenkinek ebben az évben). 2 hónapja lett vége egy 3,5 éves kapcsolatomnak, ahol kis gyerek is volt (nem én vagyok az apa). 1 hónapja vagyok itthon egyedül, mert szakács vagyok és zárva az éttermek. Szóval... a pörgős életemből, ahol folyamatosan volt mit tenni, most hirtelen semmi dolgom nincs. Kutyus van, vele szoktam menni sétálni, de nem tudom még mit tegyek. Szinte egész nap a lakásban vagyok és már ettől nem érzem jól magam. Barátok nem igazán vannak, max online.


Ti mit csináltok? Van még valaki aki hasonló helyzetben van?


37/F



2020. dec. 1. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sajnállak egyébként. 37 évesen gyerek, pár nélkül nagyon rossz lehet, ráadásul már a munka sem foglal le... hát nem irigyellek. Nekem ugyan van melóm még, de barátaim nincsenek, szóval sokat olvasok meg játszok, meg rengeteget válaszolgatok GYK-n.
2020. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Netezek, filmezek, főzök, piszmogok itthon amit kell, mást nemigen lehet csinálni. Most pl. megyek takarmány-napraforgót venni aztán csinálok egy kis madáretetőt. Aztán lefestem a konyhaszekrény polcát. Utána ebédet csinálok. Ilyesmi.
2020. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy van egy kisfiam, de ő felvidéken él az anyjával, oda meg ugye nem mehetek, zárva a határ...
2020. dec. 1. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban ez sem hangzik, de legalább egy értelme van az életednek:D
2020. dec. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Takaríts, rendezd át / csinosítgasd a lakást, barkácsolj. Eddz. Kezdj el megtanulni egy új nyelvet. Gondold végig, hány könyv és film érdekelt az elmúlt évtizedekben, töltsd le, nézd meg, olvasd el őket. Taníts a kutyusnak pár új trükköt. Írj a régi barátaidnak/ismerőseidnek, akiknek már régóta akartál/kellett volna (nem hiszem, hogy nincsenek ilyenek).

Rengeteg kellemes és/vagy hasznos elfoglaltságot lehet találni, ha az ember épp ki tud lépni abból az állapotból, hogy csak saját magát sajnálni legyen képes.

Üdv, egy szintén "otthonra zárt" egyedülálló

2020. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dolgozok
2020. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulok. Látástól Mikulásig.
2020. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most ért véget egy 8 éves kapcsolatom.

A munkámat már tavasszal az első hullám miatt elvesztettem, azóta egy olyan helyen vegetálok, ami unalmas szar.

Az exem hétfőn raktam ki, mert elárult engem..

Eddig elfoglaltam magam vele, a teendőkkel, főzéssel, stb.

Egyedül nincs motivációm főzni, enni sem. Magam maradtam, így takarítani sem kell annyit.

Néha barátnőzök, átmegyek anyukámhoz, este 8kor meg le fogok ezentúl feküdni aludni, hogy minél kevesebbet agyaljak a nyomoromon.

Üres a lakás az undorító exem nélkül..

Sosem voltam filmezős típus, csak az exemmel filmeztünk, egyedül én sosem.

Úgyhogy ezzel sem tudom lekötni magam, még ettől is a sírás gondolata kap el, hogy együtt filmeztünk esténként..

BOrzasztóan vagyok, nem tudom, alváson kívül mivel köthetném le magam.

Most még edzeni sem járhatok, pedig az volt eddig a délutáni programom.

Sajnállak téged is, üdv a klubbomban... :(

2020. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokat szeretkezek
2020. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!