Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme így élni?

Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok..Teljesen bele untam az életbe engem semmi sem köt már le.Rengeteg barátnőm volt már de minden kapcsolatnak ugyanaz volt a vége a leghosszabb 3 éves kapcsolat volt.A vírus miatt munkanélküli lettem.Semmit se tudok magammal kezdeni..Játékokkal próbáltam úgy mond felvidítani magam vagy munka kereséssel de semmi..Barátaim nincsenek magam vagyok minden téren senkire sem számíthatok.Bele untam a mindennapokba már.Nincs ami lekötne sajnos..Hiába az egyetlen ami jól hangzik hogy többet ne legyek ne gondolkodjak..Komolyan mit lehetne így tenni??:/

2020. dec. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj idegen nyelvet, olvass könyveket, vállalja önkéntes munkát, nézz a youtube-on önfejlesztő videókat, takaríts, menj sportolni...stb.
2020. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorolj zen meditációt, és haladd meg a gondolkodást.

A zenben le lehet választódni a gondolatokról/érzelmekről - és megtapasztalni az ürességet/teljességet.

Ez a leírhatatlan tapasztalás egy üres, unalmas, semmi - amit az épp aktuális "jelen" pillanatban lehet elérni.

Sok gyakorlással ez stabilizálható, és meg lehet benne maradni.

A lényeg az hogy nem kell kinyiffanni ahhoz hogy elhagyjuk a gondolkodást! Itt is meg lehet csinálni ebben az emberi testben. Csak rendszeres gyakorlás kérdése az egész. (Mégis jobbnak tűnik, mint feladni az egészet.)

2020. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az kimaradt..Kábítószer rabja vagyok..Semmiben sem találok kiutat csak ebben.Igen gyenge szr ember vagyok/lettem..De már semmi sem jó se vidit fel csak ezzel tudom boldogga tenni ha nem is sok ideig magam de picit..És félek már sose leszek boldog pedig eldobnám a szert csak már nincs miért kiért :(.
2020. dec. 8. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező amúgy én is drogfüggő vagyok már 18 éve. Most 36 leszek. A nevemmel ellentétben nem csak füvet szívok, hanem lövöm is magam mindenféle ismeretlen dizájner droggal. Voltám már rövidebb ideig hajléktalan stb. Úgy elmentem ennek a drogos életmódnak a végéig.

Ha nekem ilyen helyzetben javított az életmódomon egy kis meditáció, akkor lehet hogy neked is beválna. Bár ez csak tipp.

Ha meg le akarsz állni, akkor érdemes elmenni drogamubullanciákra, és onnan beküldenek rehabra - amit ha végig csinálsz van esély bármiről lejönni.

Tudom én hogy nehéz ez az egész, de végül is a te életed. Te tudod merre érdemes tovább menni..

2020. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy meg kérdező ha van kedved a drogos párkapcsolatokról olvasni, akkor én írtam már róla leírást. A függőség nagyon gáz, mert ha nem is akarod átterjedhet arra akit igazán szeretünk. Én voltam a 4-es


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha budapesti vagy és lenne kedved barátkozni, írj!


nekem sincsenek barátaim.

28f

2020. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat töprengek hasonlókon mostanában, de szerintem a kulcs nem feltétlen egy másik ember, hanem találni valami hobbit, vagy elfoglaltságot amit igazán élvez az ember.
2020. dec. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!