Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ne szorongjak?...

Mit tegyek hogy ne szorongjak?Hogyan ne gondoljak rá folyton hogy tavasszal megszűnik a munkahelyem és mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Tavasszal meg fog szűnni a munkahelyem.Mi lesz velem?Miből fogom fizetni a rezsit?Miből fogok ennivalót venni?

2020. dec. 14. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha tavasszal még tartani fog a járvány hová fognak fölvenni?Hol fogok elhelyezkedni?
2020. dec. 14. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talan kezdj el hamarosan munkat keresni, es nem fogsz akkor ezen annyit szorongani. Valahova biztos felvesznek.
2020. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 az a baj hogy csak az egyszerű munkákban vagyok jó.Például szalag mellett jó vagyok egy gyárban,vagy mint árufeltöltő jó vagyok,de másban nem igazán vagyok jó.
2020. dec. 14. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
alulbecsülöd magad, másban is jó vagy, kérdező. ha nem: tök egyszerű dolgokat meg tudsz tanulni magadtól otthon.
2020. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdező az tök jó mert operátorokat árufeltöltőket mindig keresnek. Szóval ilyen munkákat elég gyorsan találsz, persze csak egy jó tanács nem tudom hány éves vagy, de ez mindegy is, munka mellet mielőbb kezd el képezni magad!
2020. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hogyan ne szorongj:

- Én egyszerűen kiállok az erkélyre és három nagy mély levegőt veszek. Mély levegő, bent tart majd kifúj. Nekem beválik - nyilván a gondokat nem oldja meg, de jól esik.


Miért ne szorongj:

- Pontosan azokat a munkaköröket soroltad fel, amiben most hiány van. Ha félénkebb vagy, akkor munkaközvetítőn keresztül, ha bátrabb, akkor direktben online felületen, vagy személyesen keresném fel a szóba jöhető munkáltatókat.

- Tavaszig még van időd. Ha mégsem, jogosult vagy munkakeresési támogatásra (úgy gondolom) ami 3 hónapon keresztül adható. Én a munkaszerződésem megszűnését követően igényeltem, mint munkanélküli.

- Ismerősök: Nem szégyen megkérdezni az ismerősöktől: tudnak-e valamit, ami Neked opció lehet.

2020. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Frontin
2020. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!