Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan győzzem le a félelmem?

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az osztálytársaimtól. Ők annyira kemények.. És én.. Szóval belecsöppentem egy teljesen új közösségbe, nem tudtam beilleszkedni és kiközösítettek. Konkrétan senki nincs az osztályban aki szóba állna velem, teljesen el vagyok veszve. Félelmet érzek ha az osztálytársaimra gondolok.. nem tudom miért. Azt is álmodtam hogy közösen megpróbáltak megölni, de sikerült elintéznem őket. Ez mit jelenthet?

2020. dec. 18. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Válaszd ki a domináns egyedet és minden ok nélkül vágd pofán.

Akkor a falka többi tagja is elkezdi támadni és te leszel a vezér.

Ez a csordaszellem.

2020. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
1#: :)
2020. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

- Vagy maradsz kis nyuszi (nem bántásból mondom), és elfogadod, hogy nem velük fogsz haverkodni, hanem teljesen másokkal, pl sulin kívül.

- Vagy mutatsz némi bátorságot és erőt, ezt látni fogják, és befogadnak maguk közé.

Hülyeségnek hangzik, de ezek ösztönös dolgok, és pont úgy működnek, mint az állatvilágban.

2020. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Ne foglalkozz velük. Ha kellő komolyságot, erőt és dominanciát mutatsz ki, előbb-utóbb rádtapad egy csaj és utána nem fognak baszogatni, inkább haverkodni kezdenek veled.

Sok sikert!

18/F

2020. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!