Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi segíthet ezt elfogadni?

Mi segíthet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Egy ideje depressziós vagyok, néha egész jól együtt tudok létezni vele, nem is ez a lényeg...viszont most az utolsó támaszom, aki azért meg tudta könnyíteni jelentősen a mindennapokat, egy kisállat meghalt sajnos, több mint 14 évesen, ráadásul ami még nehezebbé teszi a dolgot szenvednie kellett...

Próbáltam elmenni kocsikázni, ha itthon vagyok állandóan szól a tv, gépezek, zenét hallgatok stb. de kb. csak zsonga fejem tőle, konkrétan semmi nem segít és egyre szarabbul érzem magam, pánikbetegséghez hasonló tünetek jönnek elő, ha elmegyek itthonról, de itthon se sokkal jobb. Ha orvoshoz megyek mit tud tenni, legyógyszerezni? Nem tudom mitévő legyek...



2020. dec. 19. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Menj el dokihoz, de ne várj csodát, nem fog adni semmi gyógyszert. Beszélgetni fog veled, unalmas lesz az első 5 találkozás mert csak kérdezgetni fog. De segíteni fog. Nekem is segített, hason helyzetben voltam,pluszban volt egy erős szociális fóbiám, ami egy kicsit enyhült.
2020. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
orvos és megmondod, hogy nem gyógyszeres kezelést akarsz.
2020. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
hj
2020. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer az csak a tüneteket tünteti el, véglegesen nem múlasztja el. Csak saját magadon tudsz segíteni, de ahhoz akarni is kell. Menj el szakemberhez, majd segít rávezetni az útra. Nem kell feladni.
2020. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!