Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ahogy öregszik egy férfi,egyre...

Ahogy öregszik egy férfi,egyre kevesebb nőnek fog tetszeni?Egyre kevesebb nőnek lesz szimpatikus?

Figyelt kérdés
Én 30 éves koromig kb.ugyanannyi lánynak tetszettem.Tehát 30 évesen ugyanannyi lánynak jöttem be mint 20 évesen.Jövőre 40 éves leszek,és már feleannyi lánynak sem tetszem mint 10 évvel ezelőtt.Igaz,nem is lányoknak akarok tetszeni,hanem érett nőknek,de azoknak is inkább akkor jöttem be amikor fiatal voltam.De mi lesz velem 50 évesen?Rám se fognak már nézni a nők?Nem fogok tetszeni nekik az ősz hajszálaimmal,ráncosan, kivehető fogsorral a számban?

2020. dec. 25. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyre kevesebb a nő van a "piacon" és legjobbakat már elkapkodták a 20as éveikben.


Vannak kivételek, de nem azokkal kell példálózni, de többnyire azok maranak sziglik 40 éves korukig akikkel valami nincs teljesen rendben. Vagy kinézetre vagy belsőre.


Vagy éppen válás, pár halála kényszerítette ebbe a helyzetben.


Nagyon kevés olyan 40 körüli van aki önszántából szingli és soha sem akart volna megállapodni.


Inkább az a helyzet hogy soha sem találták meg a megfelelő embert.

2020. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fiatal koromban aktívabban kellett volna csajoznom,félek mostmár hiába kezdenék el csajozni,látszik rajtam hogy nem vagyok már 20 éves.Meg a velem egykorú nők már többnyire férjnél vannak,gyerekük van,20-30 közötti nők között vannak inkább a szinglik,de azok hozzám fiatalok.
2020. dec. 25. 10:18
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Akik csúnyulnak a korral, nem feltétlenül az idő függvénye.

Leginkább a csökkenő libidó, kb elkezd az illető egyre igénytelenebb lenni önmagára.

Evvel párhuzamban nem is keresi majd a nemi vágyakat.

Akik ezt minél jobban ki tudják tolni megfelelő módszerekkel, addig maradnak fiatalok.

A megfelelő módszer meg az egészséges életmód, mozgás, semmi elhízás, stb.

Korral nehéz ezt tartani, mert borzalmasan lassul az anyagcsere, borul a hormonrendszer.

2020. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Akkor itt a válaszod. Nem kevesebbnek tetszel, csak akinek tetszenél már férjnél van.
2020. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez sajnos ilyen. Én sem éltem ki magam fiatalon, 19 éves korom óta élek komoly kapcsolatban, már 28 éve. Előtte csak egy "komoly" kapcsolatom volt, ami egy évig tartott. És az utóbbi pár évben döbbentem rá arra, hogy ezt valószínűleg elba$ztam. 🤷‍♂️
2020. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Öregszel ,hamarabb kellett volna nőt keresned , mondjuk 20 évesen.
2020. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#1 igen,nekem is 20 évesen kellett volna lépnem,aktívan keresgélni kellett volna a piacon.Össze kellett volna jönnöm egy velem egyidős,20 éves lánnyal,gyereket csinálni neki aztán feleségül venni.
2020. dec. 25. 10:23
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Gazdagodj meg, és máris tapadni fognak rád a nők.
2020. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Te is azok közé tartozol,akik úgy gondolják, hogy végigbulizzák az életet család nélkül, feleség nélkül, gyerek nélkül?
2020. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 nem ugyanolyan ha a a pénzéért vannak valakivel,mintha a vonzó külsejéért vagy a személyiségéért.
2020. dec. 25. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!