Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha leszázalékoltatom magam...

Ha leszázalékoltatom magam jobban el fogom viselni a magányt?

Figyelt kérdés
Ha leszázalékolnának talán jobban elfogadnám hogy egyedül vagyok.Meg amellett hogy nehezen tudok kommunikálni meg nehezen tudok ismerkedni,pánikbeteg is vagyok.A munkahelyen se vagyok valami jó munkaerő,az is a pánikbetegségemnek köszönhető.Jövő héten elmegyek a háziorvoshoz és beszélek neki a problémáimról.

2020. dec. 30. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem lehet tudni, hogy a magányt jobban viselnéd -e. Ha nem mész emberek közé, barátaid nincsenek, vagy akik érdeklődnének irántad, lelkileg ezek is lehetnek rosszak.
2020. dec. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért viselnéd jobban egy papírtól?
2020. dec. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
2# Lehet hogy a diagnózistól megnyugszik hogy neki nem KELL ismerkednie mert úgysem teljes értékű ember most már hivatalosan is.
2020. dec. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggódj, a leszázalékolást nem te kéred, nem bemondásra megy. Azt akkor adják csak, ha nagyon indokolt, elég szűkmarkúan osztogatják.

Persze, arról kaphatsz valami papírt, hogy pánikbeteg vagy.

Sokszor még olyanokat sem százalékolnak már le, akiknek valóban súlyos betegsége van.

2020. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen meglepő is számodra - kérdező, - amit írok, én azt javaslom, hogy addig járj emberek közé - dolgozni, - ameddig csak teheted, mert a kiszolgáltatottság érzése csak azt követően fog igazán felerősödni, amikor már "a kutya sem nyit rád ajtót"!
2020. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon nehez leszazalekoltatni magad es rokkantnyugdijt kapni...nemtom hogy hany evet dolgoztal, de rokkantnyugdijbol megelni sem fogsz tudni...


'A rokkantsági járadék havi összege 2020. január 1-től 38.670.- Ft.'


'

2021. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszázalékoltatja magát, akkor nem rokkantsági járadékot fog kapni, de nagyon komolyan mérlegelik, kit százalékolnak le.
2021. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én le vagyok százalékolva, és annyival jobb, hogy nem szenvedek +5-10-20 embertől, hanem csak magamtól.
2021. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!