Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segítség! Online vegzálás...

Segítség! Online vegzálás miatt az öngyilkosságot fontolgatom. Mit tegyek? Adjatok valami tanácsot!

Figyelt kérdés

Korábban kiírtam egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

Amire ma kaptam egy mocskos, undorító választ (14:13-kor) és már 1,5 órája folyamatosan bőgök és verem a falat, mert alapból az utóbbi években minden egyes napom gyötredelem és kudarc kudarc hátán ami egyre csak rosszabb. Súlyos depresszióban vagyok, nincs munkám, semmi kapcsolatom és napok óta azon gondolkozom, hogy érdemes lenne magammal végezni vmi módon. Nem tudok kihez fordulni, senki nem értene meg és még online is folyamatosan mocskolnak, amit már nem tudok elviselni lelkileg. :(



2021. jan. 2. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom milyen válaszokra számítottál egy ilyen undorítóan önsajnáltató kérdésnél. Nem ilyen helyen kell empátiamorzsákat kicsikarni vadidegen emberektől. Ha valaki beteg, menjen orvoshoz. A depressziódat szakemberrel kezeltesd, ne online önsajnáltatással.
2021. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%
Kérlek ne csinálj semmi butaságot! Beszélj valamelyik rokonoddal vagy bármelyik ismerősöddel akit tudsz. Ha esetleg úgy gondolod akkor beszélhetsz a lelki segélyszolgálattal is telefonon: 116-123. Kitartás! És sose hozz elmahamarkodott döntést! Mindig van megoldás.
2021. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Elötte írd le ide a vegzáló nevét hogy utólag be lehessen perelni.
2021. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Kamu az a kérdésed is, és ez is.


Inkább szégyelld magad hogy miattad az ember már semmit sem hisz itt el, és a valóban segítségre szoruló embert is ignorálja! Na ettől káros a te tevékenységed itt, te kérdésgyártó troll!!

2021. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Kamu
2021. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Kamu, nincs is ott ilyen válasz!!!
2021. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
#6 a kérdést az elején még láttam, én nem válaszoltam, mert minek egy ilyenhez. Amiről beszél én se láttam, valószínűleg töröltette a neki nem tetszőt.
2021. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen emberek miatt meghalni?
2021. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5,6: Törölve lett. Gondolkozzatok kérlek!
2021. jan. 2. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha igaz ez az egész, akkor először is muszáj lesz egy értelmesebb lélekbúvárt keresned. Amit a neten mocskolódnak, azzal nem kéne ilyen sokat foglalkozni.
2021. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!