Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktátok úgy érezni magatokat...

Szoktátok úgy érezni magatokat, hogy nem illetek sehova? Még a kívülállók közé sem?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokan csak ''divatból'' mondogatják, hogy antiszociálisak, vagy hogy magányosak. Akik tényleg egyedül vannak, azok pedig úgy is maradnak, mert biztosan csak hisztiznek. Nagy a konkurencia erre. A nagy semmiért. Tényleg a nagy semmiért. A fenti kérdésem azért fogalmazódott meg bennem, mert nyilván valóan pokolian nehezen vesznek észre az emberek. Nem az utcán, azok nem érdekelnek különösebben. A saját családomról van szó. Beszélek hozzájuk, egyszerűen nem hallanak meg, nem figyelnek, még csak vissza sem kérdeznek. Ha ráírok messengeren valamelyik testvéremre, nem válaszolnak. Sehol sem vagyok. Eldöntöttem magamban az elmúlt 1 hónapban, hogy csak azokkal foglalkozom, akikkel érdemes, így viszont egy ember sem maradt számomra. Ha én nem keresem senkinek a társaságát, egyedül vagyok. Ha keresem sem megyek sokra, de akkor még jut belőlük valami. Van kutyusom szerencsére, jobban szeretem bárkinél. Nem arról van szó, hogy nem szeretem eléggé, viszont jólesne valakivel elvinni sétálni olykor, vagy csak beszélgetni mással.


Veletek hogyan bánnak? Hogy érzitek magatokat, mit gondoltok a magányról?


2021. jan. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom óta azt éreztem, eleinte természetesen nagyon bántott, de így 30 felé már szinte egyáltalán nem. :)
2021. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem én is beletörődöm, kedves első válaszoló.
2021. jan. 3. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Folyton így érzek.

18/F

2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak magamban nevetek rajta, amikor valaki introvertáltnak meg antiszociálisnak mondja magát, de közben sír, hogy nincsenek barátai, meg nehezen kommunikál emberekkel.


Szerintem definíció szerint az az introvertált meg antiszociális, akinek nemhogy igénye nincs erre, de kifejezetten taszítja, hogy emberek legyenek a környezetében.

2021. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Regen allando megfelelesi kenyszerem volt es ha nem sikerult valakinek megfelelnem / nem sikerult valahova beilleszkednem, akkor igen, igy ereztem.


Aztan megtanultam az evek alatt, hogy nem kell megfelelnem masoknak, boven eleg ha onmagamat adom. Amiota ezt tudom, azota nem erzem igy.

2021. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!