Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés
Közel 17 évesen még mindig nem volt normális kapcsolatom. 1 volt 2 hétig és annyi. Körülöttem szinte mindenkinek van szerelmi élete, csak nekem nem. Ráadásul biszex is vagyok:D. Egyik már a 7. vagy 8. kapcsolatánál jár, annak is volt már 3 barátnője, az majdnem 1 éve komoly kapcsolatban, ez megint majdnem 1 éve távkapcsolatban, x-nek most lett palija, y-nak alakulóban, nekem meg sehol semmi. Én ha próbálkozok a srác meleg, vagy gyökér, vagy nemtudom. Legutóbb egy lánynál kezdeményeztem és az meg összejött az exével. Még itt gyakorin is, néhány levél után elhal a beszélgetés. Utcán meg szoktak nézni, és tudtommal nem utálnak az emberek, szóval nem tudom mi van. Létezik hogy ilyen szerencsétlen vagyok? (amúgy nőnemű élőlény vagyok)

2021. jan. 4. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
hajjajj, ne félj. mindjárt lesznek itt jelentkezők, akik segítenek neked ebben...XD
2021. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval na, nem vagyok gyönyörű szépségkirálynő, de azért annyira ronda sem. És vannak barátaim. Szóval tényleg...
2021. jan. 4. 15:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, aztán azokkal is megszakad a kapcsolat két nap múlvaxdd
2021. jan. 4. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, a baj itt azzal van, de általánosságban mindenhol, hogy az embereket egyáltalán nem érdekli a másik ember és akkor akarnak ismerkedni, amikor úgy rájuk jön, és amint ez a vágy elmúlik, akkor nem tudnak a szituációval mit kezdeni és inkább hagyják ellaposodni :D
2021. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerencsétlen, ne bántsd magad. Az hogy mindenkinek párja van körülötted az azért van mert azt látod, azt ők választották így jött össze :D

Én nekem is sok ismerősömnek van párja, legyen, egészségükre :D nekem is lesz majd ha úgy tényleg szeretnék.

Itt a gyakoris beszélgetéseket hát meg ne vedd komolyan. Én sem szeretem ha valakivel itt sokáig beszélgetek, mert nem szeretem ha valaki ragaszkodik hozzám, nem örök életre szól semmi :D


Szóval fel a fejjel és ne tartsd magad szerencsétlennek, neked is lesz előbb utóbb hidd el. :D


Nyitni is kell az emberek felé egyébként ez meg egy másik dolog. Picit legyél nyitottabb aztán ne erőltesd a dolgokat. :D 23/F

2021. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan rágörcsölsz, ez teszi ki a gondolataidat hogy nem akarsz egyedül lenni, meg azzal stuffolod magad hogy mindenki másnak van párja, és emiatt nem jön össze.

Nekem is volt ilyen időszak az életemben. Aztán elengedtem és jött magától.

Hatalmas klisé, de tényleg mindig akkor jön össze amikor az ember nem számít rá.

2021. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokszor érzem így én is. Most sem vagyok toppon mert pár órája történt az amiről a 4-es ír. Nem is attól hanem inkább hogy hiába próbálkoztam mindenki lekoptatott és olyan mintha senkinek se kellenék...


Szóval meg van az érzés kérdező.

2021. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én hiába engedem el, akkor sincs sehol semmi:D szó szerint kerül
2021. jan. 4. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ismerős. Betudom valami glitch-nek a mátrixban amit nem értek, aztán majd megjavul és lesz valaki.
2021. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Neked legalább volt 2 hétig, másnak meg annyi se volt.:(
2021. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!