Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, még nem is igazán voltak barátaim, meg párom sem és egyetlen buliban, összejövetelen sem vettem részt életemben. Velem van a baj? Kiskoromtól kezdve nem nagyon keresem a társaságot, ritkán és csak keveset beszélek, általánosban sokszor ha nem tudtam összeszedni a gondolataimat dadogtam is. Ennek már vége, de mindig úgy érzem, hogy másképp tekintenek rám az emberek. Ha valakihez közeledni próbálok akkor is inkább eltávolodnak tőlem. Most már nagyon feszélyez, hogy nincs senki akire számíthatok és nem is igazán érzem, hogy normális lennék. Már én is szégyellem magam. Mit lehetne ez ellen tenni? Legyek sokkal extrovertáltabb?

2021. jan. 12. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Velem is pont ugyanez van. Szerencsétlennek, haszontalannak érzem magam, barátom se nagyon van, igazából olyan érzésem van, mintha nem is kellene, hogy itt legyek, ugyse vesztene vele senki semmit. Talán egy szerencsétlennel kevesebb lesz a föld hátán. De szerencsére tartom magamban a lelket. Csak meddig?


(17/f)

2021. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan lányok, úgyis jön majd valami daliás fehér lovag szőke lovon, és rögtön elfelejtitek az összes problémáitok :)

Azt vizsgáljátok meg, hogy introvertáltak vagytok, vagy félénkek és gátlásosak. A kettőt gyakran összekeverik, pedig nagy különbség van köztük.

Ha csak annyi a "probléma" (azért tettem idézőjelbe, mert ez igazából nem probléma), hogy introvertáltak vagytok, akkor ezt fogadjátok el. Nem kell, hogy mindenkinek hatalmas nagy baráti köre legyen, nem ettől lesz valaki hasznos. Legyen egy, vagy max két bizalmasa az embernek, ennyi elég. A legtöbb kapcsolat, bár a kirakatban jól mutat, igazából csak felszínes érdekkapcsolat. Csak legyetek nyitottak, olyan értelemben, hogy bízzatok meg jobban abban, aki felétek fordul (de azért legyetek résen, és válogassátok meg, kiben bíztok!).

2021. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi, nem csak Te vagy ilyen, rajtad kívül rengetegen vannak így. Nem tudom, hogy nézel ki. Ha jóképűnek, sportosnak, aranyosnak stb. nézel ki, akkor előbb utóbb megtalálod a Hercegedet. Ha csúnya vagy, kövér stb. úgy érzed, hogy nem nézel ki jól, tegyél ez ellen pl.: sportolj. Az írásodból az jön le, hogy elég okos vagy, gondolom egyetemre mész. Ott rengetegen jönnek össze egymással, valszeg Te is megfogod találni a Szerelmedet.

Sok sikert!;)

18/F

2021. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező és az első kommentelő eléggé hasonlít.
2021. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy a kérdést és az első kommentet ugyanaz az ember írta?
2021. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


De nem én írtam a kérdést.

2021. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 eves ferkinet, 3 diplomaval mogottem is igy erzek. Bar alkalmi kalandjaim voltak baratnom meg soha. A kozeledes, kommunikacio, kapcsolatteremtes nekem sem erossegem. Tarsasagban alig van beszedtema amihez hozza tudok szolni. Creepynek tekintenwk. De szerintem ez csak azert jon le, mert a buliban mast se csinalok csak leiszom magam.
2021. jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak egy troll kérdés, hazudik.
2021. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!