Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok november óta...

Mit csináltok november óta mióta a kijárási tilalom van?

Figyelt kérdés

Én a szülőfalumba vagyok november óta, M.o. egyik csücskében. 2 hónapja mióta hazajöttem, a szüleimen kívül nem tudtam senkivel sem találkozni. Neten kezd elfogyni a téma a barátaimmal. Vannak olyanok, akik ezelőtt is megtudták oldani az egymással való találkozást, ők most is találkozgatnak a barátaikkal. Viszont nekem a vírus előtt is nehézkesen ment ez, most meg képtelenség. Nem tudok úszni se, pedig eddig az volt az életem. Amit igazán szerettem...


Minden napom annyiból áll 2 hónapja, hogy felkelek, tanulok, lefekszek. És mindent online. Nagyon hiányzik a társas interakció és a barátaim. Még a munka is, mert november óta kirúgtak a gyakornoki helyemről, és nincs önálló keresetem. Itt falun meg semmi munkalehetőség nincs. És nem szeretek a szüleimen élősködni, mivel ők se sok pénzből gazdálkodnak... Úgy érzem magam minden téren, mintha visszakerültem volna a pár évvel ezelőtti állapotomba... Abba az állapotba, amiből egyszer már sikeresen kitörtem... És most tenni sem tudok ellene semmit...



2021. jan. 14. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Találkozás nem tilos este 20-ig .Tiszalúcon lakom falun engem is kirúgtak de azért találtam munkát Miskolcon . Élek és virulók,azt most van ez a hiszti hát na ennek is vége lesz .
2021. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább persze itthon vagyunk, macskázunk, én főzők-sütök (van idő végre új dolgokat kipróbálni), néha elmegyünk kirándulni. A munkánk szerencsére megmaradt, bár csökkentett fizetéssel és munkaidővel.
2021. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Nincs kijárási tilalom.

Kijárási korlátozás van.

2021. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Duzzogok.
2021. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén mondom, hogy én konkrétan észre sem veszem azt, hogy kijárási tilalom van. Hétköznap reggel negyed 8-kor elmegyek dolgozni, hazaérek 5-kor, sétálok a kutyával fél 7-ig, eszek, fürdök, netezek, aztán alszok. Hétvégén meg nyilván megyek ide-oda, de tekintve hogy én ezelőtt sem voltam az éjszakai élet császára, mondhatjuk úgy hogy engem aztán nem zavar ez a tilalom, főleg nem most így télen.
2021. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé zavar a helyzet engem is. Most végzek egyetemen, és erre hazakényszerültem 5 év után. Eleinte nem zavart, mert karácsonyig szinte a teljes ébrentöltött időm arra ment, hogy megmentsem a szakdolgozatomat, de most, hogy megint van időm, hiányzik a korábbi szociális életem. Pár itthoni barátommal szoktunk találkozni rendszeresen, de annak annyira nem kedvez az este 8-as tilalom, meg a hobbijaimmal foglalkozom, de az meg nem tölti ki az időmet, eléggé szétcsúsztam. Úgy néz ki, január végi államvizsga után felvesznek főállásba oda, ahol nyáron gyakornokoskodtam, bízom benne, hogy jobb lesz, ha legalább munka miatt lesz normális napirendem meg rendes jövedelmem és nem szüleimnél kell csöveznem :)
2021. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Senki se érti a problémat? Akinek most a covidban megszűnt a munkája az nem is fog most találni szinte. A másik meg zárva van minden sport intézmény szórakozási lehetőség és nem tud az ember hova menni. Ilyenkor kezdődik a depresszio. Én is ebben szenvedek tehát megértem a kérdezőt.
2021. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

7-es


Nem mindenkinek probléma és nem mindenkinek szűnt meg a munkahelye. Bármilyen hihetetlen, van aki ugyanúgy dolgozik reggeltől estig, és örül ha otthon lehet és pihenhet.

2021. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!