Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok az osztályban...

Egyedül vagyok az osztályban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy azok a barátsagok amik 9.ben megvoltak megszakadtak, mindenki más klikkbe került, eltávolodtunk, én is bekerültem egy klikkbe, de nagyon nyomulos korszakomat éltem és így elegük lett belőlem , amit teljesen megértek , néha azért beszelunk de kb ennyi nem sok. Nagyon , de nagyon egyedül érzem magam az osztályban, és ráadásul van 1-2 csaj aki utal ok nélkül , nem tettem velük semmit , nem is szólok hozzájuk és ez még jobban stresszel engem. Próbáltam a régi barátságaimat is feléleszteni de nem nagyon jött össze. Az osztály többi tagjával nem nagyon találok szót, így egész nap egyedül ülök . Olvastam itt gyakorin hasonló kérdéseket amire az volt a válasz hogy szerezz pasit , de én most jöttem ki egy kapcsolatból, nem igazán vágyom most erre. Nagyon rosszul érzem magam itt, nem tudom hogy fogom kibírni a másfél évet.Nem akarok sulit váltani ,mert az egyetemre innentől számítanak a jegyek és akkor inkább itt maradok mert itt nem pikkel rám egyik tanár se.

2021. jan. 17. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Háde neked távoktatás van, nem? Ismerkedj olyanokkal, akik hozzád hasonlóak! Vagy szerezz magadnak egy fiút, utána tuti, hogy keresni fogják a társaságod. Egyébként Én is hasonló helyzetben vagyok, engem se kedvelnek az osztálytársaim, nem hívnak el sehová stb. Kicsit rossz érzés, de túl lehet élni.

18/F

2021. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam nem akarok fiút, nem vágyok rá, és azért hogy keressék a társaságom amiatt nem akarok kihasználni senkit. Hidd el én próbáltam keresni hozzám hasonlókat, de a legtöbb egy cigis banda , akinek alig van célja az életben.
2021. jan. 17. 16:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo van pár normális ember de ők voltak ugye a régi barátaim velük is néha beszélek de ennyi.
2021. jan. 17. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Leírta a kérdező, hogy nem szeretne párkapcsolatot, akkor nem tudom, miért kellene pasit szereznie.

Bár én már nem vagyok iskolás, de hasonlóan nehezen találtam a helyem az osztályban.

Ha szeretnél levelezni, írj nyugodtan.

27N

2021. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A másfél évedből kiderül, hogy akkor 11.-es lehetsz és 16 éves.

Akkor ti most otthonról tanultok, online oktatás van, nem?

Vagyis nem értem, mert egyedül nem lehetsz az osztályban.

2021. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen online van, de ameddig bennt voltunk egyedül voltam.
2021. jan. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!