Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Egészséges vagyok, levelező egyetemi szakra járok, szabadidőmben angolt tanulok, aktívan állást keresek lassan kb. fél éve.

Se autóm, se lakásom, se házam, se megtakarításom, se állásom, se barátaim, se párkapcsolatom, anyámékkal élek, N/28.

(Megj. "barátok": Mindenki befordul és a saját életével törődik. A volt barátaimat leépítettem, mert mindig én kezdeményeztem találkozókat/hívásokat/programokat, de sosem értek rá, mert kerek-perec megmondták, hogy ha van szabadidejük, azt a párjukkal töltik inkább, mint velem VAGY csórók, mint a templom egere, és semmi pénzük kitenni a lábujjukat SE a lakásból.

"pasik": Nem szívesen pasizom, mert a legtöbb az insta/tinder/tiktok macákra bukik. Kösz, nem. (Ugyanakkor hiányzik a pasi társaság.)

A lakóhelyemen (40 km-re Bp.-től) 0, azaz nulla lehetőség van civilizált életre. Álláskeresőben vagyok fél éve. Ingáztam 2 évig, kiégtem, mint a sz*r.

A legnagyobbvicc az, hogy ha dolgozom (van tisztes munkám, jövedelmem) akkor sem jut se pénzem, se időm életre. (Nem luxusra. Egy KIS Életre.)


Van valaki hasonló helyzetben?

Mit tanácsoltok?



2021. jan. 19. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Milyen ötleteid vannak megoldani ezt a helyzetet?
2021. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
tanulj C sharpot, én is azt teszem, most komolyan ^^ ha van kedved velem beszélgetni, írj privit! hasonló cipőben vagyok mint te, cska aqnnyiban más hogy 25 vagyok és kezdődött egy kapcsolatom de egy hónapja se tart viszont 28 évesen szeretnék szülni de simán elképzelhető hogy nem sikerül megtartanom a párom és akkor már sose lesz gyerekem. már rég kéne hogy legyen meg férjem is.
2021. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát első sorban kitartást tudok kívánni, és ne add fel! Tudom nem sok.

Szerintem próbálj elvállalni a képzettséged alatti munkahelyet is, hogy legalább legyen valami bevételed. Közben lehet jobbat keresni de addig is van munkád.

Lehet ismerkedni első körben munkahelyen is, hátha lesz szímpatikus valaki.

A munka és a tanulás mellett nem sok idő marad egyéb dolgokra gondolom, de foglalkozz magaddal, hobbi, sportolás.

Sok férfi van aki szintén nem az olyan macákat keresi, de téged nehezebb megtalálni.

Próbálj ismerkedni valahol, akárhol. :)

31/f

2021. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nálam a családalapítás nem életkor kérdése, hanem inkább társ és körülmény. De tulajdonképpen a "családalapítás" topic addig, amíg nem költözöm külföldre, és nincs stabil egzisztenciám, addig tabu. :)
2021. jan. 19. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
És hogyan lesz?
2021. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
ne menj külföldre, így is kevés a magyar fiatal, hazánknak szüksége van rád!
2021. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3-as: Köszi a konstruktív választ. A hobbi/sport idáig is ment.

#6-os: Szüksége. Hát hogyne. :)

2021. jan. 19. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Akkor máris van egy lehetőség, sport közben nem tudsz ismerkedni?

2021. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#3-as: Nem, mert itthon sportolok, hogy ne kelljen érte fizetni. (Ha van bevételem, akkor spórolási célból, ha nincs bevételem, akkor meg még úgy se.)
2021. jan. 19. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, ha én olyan idősen, mint te, ott tartanék, ahol te most, akkor komolyan kétségbeesnék, má jó úton tartasz a krisztusi kor felé, és hát xD Én erősen dolgoznék azon, hogy teljesen függetlenedjek a szülőktől, vagyis hogy elköltözzek tőlük, az autó az még a kisebbik probléma, nagyvárosban tömegközlekedhetsz is, állást is mihamarabb keresnék a helyedbe, az se baj, ha nem a legjobb, max az idő alatt se állnék le a kereséssel, és ha van jobb, váltanék. Hát ez a barát/párkapcsolat téma a leghúzósabb, mert komoly barátságra szert tenni, vagy egy komoly kapcsolatra nem 1-2 nap, de mindenesetre ezen is elkezdenék gondolkodni, a párkeresés alól meg ne húzd ki magad egy ilyen ratyi általánosítással, mert merem állítani, hogy baromira nem így van, csak könnyű ezzel kimagyarázni a dolgokat.
2021. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!