Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok boldog lenni...

Miért nem tudok boldog lenni egy férfi mellett sem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 33 évesen de még mindig nem találtam meg azt aki igazán illene hozzám. Általában olyan férfiakkal jövök össze akik nem becsülnek és nem értékelnek engem szinte az ellentéteim mindenben. Nem tudok boldog lenni senkivel pedig nem vagyok egy rossz ember mégis nem tudom mitöl van ez.
2021. jan. 23. 16:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben vagyok évek óta, ugyanúgy 33 évesen, csak férfi létemre!

Az elmúlt pár évem arról szólt, hogy amelyik nő után epekedtem, az konkrétan sz@rt a fejemre, ha viszont tőlem akart komolyabbat egy nő az engem nem mozgatott meg.


De majdcsak jön valaki akivel megvan a közös kémia! Még nem vagy elkésve!

2021. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ne aggódjál, mert a nők gyárilag a megcsalásra vannak kódolva, mivel egyetlen pasas sem elég jó nekik.

Nálad is így van.

2021. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező akinek csak vaz alfahímek jönnek be az így jár.
2021. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Milyen a személyiséged: intro-extrovertált? Nagyon függ.
2021. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkorodban el voltál érzelmileg hanyagolva, nem értékeltek, ezért ugyanolyan partnereket keresel, akik megadják neked azt ismerős "sz@r" érzést. Amíg ezt nem rakod rendben magadban, mindig ilyeneket fogsz bevonzani.
2021. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
2 es én soha életemben nem csaltam meg egyik páromat sem te honnan veszed hogy én ilyen vagyok? Szerintem nem ismerjük egymást. Inkább a férfiak azok akik megcsalják a nőket és nem fordítva. A rendes lányt egyik se tudja megbecsülni csak kihasználni kikészíteni a ribiket szeretik a pasik nekem meg ez a véleményem.
2021. jan. 23. 18:59
 7/36 A kérdező kommentje:
5 ös ebben teljes mértékben igazad van mert nagyon rossz gyerekkorom volt nehéz körülmények között nevelkedtem. Alkoholista volt apám veszekedös verekedős rossz életünk volt mellette.
2021. jan. 23. 19:01
 8/36 A kérdező kommentje:
Én befeléforduló vagyok zárkózott. Szóval introvertált.
2021. jan. 23. 19:02
 9/36 anonim ***** válasza:
Talán ha a rendes lány rendes srácot választana nem kellene sírnia.
2021. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja és itt jön a kérdés hol van a mai világban rendes srác????
2021. jan. 23. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!