Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vehetem úgy,hogy kaptam egy...

Vehetem úgy,hogy kaptam egy harmadik lehetőséget?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt együtt dolgoztam egy lánnyal.Pont egy éve otthagyta a munkahelyét,azóta nem találkoztam vele,de Facebookon azóta is majdnem mindennap megnézem az adatlapját.Tavaly szakított a barátjával, egyedülálló volt,de nem mertem ráírni.Aztán összejött egy másik fiúval,így már főleg nem mertem neki írni,de most ezzel a fiúval is szakított,megint az van az adatlapján hogy egyedülálló és nem az hogy kapcsolatban.Kedveltem ezt a lányt, szerintem ő is engem,de amikor tavaly otthagyta a munkahelyét,elváltak útjaink,nem találkoztunk azóta se, csak én szoktam őt megnézni Facebookon hogy hogy van,mi van vele.Most megint egyedülálló.De most sem merek ráírni,félek hogy nem fog pozitívan reagálni ha írok neki.

2021. jan. 23. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És mit veszthetsz a semmin kívül, ha ráírsz?
2021. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát 1 év alatt két fiúval is szakított a lány.Nem tudom mi lehetett az oka,azt nem írta ki a közösségi oldalra.
2021. jan. 23. 22:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Veheted.De akkor kapjál is rajta,ne szalaszd el megint,mert kitudja mikor jön legközelebb a 4.,lehet hogy soha és ez az utolsó.
2021. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy a következő fiúval már évekig együtt lesznek.Az is lehet,hogy az már feleségül is fogja őt venni.
2021. jan. 23. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4.:Igen.Én is addig filóztam rajta,hogy elmegyek volt barátnőmhöz beszélni vele,hogy már megváltoztam és próbáljuk meg az elejéről kezdeni,mintha eddig nem is ismertük volna egymást.Szóval addig amíg meg nem láttam a facebookján hogy eljegyezték. :(
2021. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá, max nem ír vissza, nem veszthetsz vele semmit.
2021. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Az borzasztó lenne ha nem írna vissza.
2021. jan. 23. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért elég beteges, hogy nézegeted az adatlapján a kapcsolati állapotát. Nem, ne írj rá, aki ilyen tök.etlen, annak úgysem ér semmit a nő. Magadat sajnáltatod csak!
2021. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is."
2021. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 ez jó!
2021. jan. 24. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!