Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetlen megoldás az élethelyz...

Egyetlen megoldás az élethelyzetemben történő változás elérésére az öngyilkosság. Paradoxonnak tűnik.. Olyan jó lenne valakivel megosztani a történetem(ami lassan történelem)! Kinek van egy kis ideje a mai instant világban? 🥺

Figyelt kérdés

Ördöki körbe kerültem már évtizedek óta (bár 28. évemben járok)..

Úgy érzem, már semmi nem segít..., csak az ún. kamikaze helyzet (öngyilkosság) zárhatja be ezt az ördögi játékot.

Viszont még annak a kivitelezésében is szinte sakk-matt helyzetbe kerültem. 😔

Nem tudom, mit csináljak..?!

Tanácsra lenne szűkségem..



2021. jan. 29. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden helyzetre van mimum egy megoldás, de az semmiképp sem az öngyilkosság. Mi a gond?
2021. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha gondolod nekem írhatsz, bár nem ígérem, hogy meg tudom oldani, de tanácsot talán adhatok.
2021. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Leírhatod nekem is privátban, hogy mi a helyzet.
2021. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is. Ugyanebben a helyzetben vagyok
2021. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megírhatod nekem is.
2021. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget (vagy a hallgatóságot) mindenkinek!!

4-es , írok mindenképpen..!


Hamarosan megírom a történetet (igen, ez már azt feltételezi, hogy nem ebben a pillanatban vagyok olyan depresszív állapotban, hogy azonnali kamikáze akciót kezdjek.., a sakk-matt helyzetben a saját eliminációm kivitelezése is furcsamód problémás, mert ugye ott vannak a családtagok, szükség volna elegendő megtakarításra, ami segítheti őket a továbbiakba n stb.)..


Illetve inkább privátban folytatnám..

2021. jan. 30. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is írhatsz. Nagyon hasonló helyzetben vagyok, csak én 40 évesen.
2021. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!