Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi segíthetne rajtam?(gyakori...

Mi segíthetne rajtam?(gyakori rossz kedv,magány)

Figyelt kérdés

Rég óta vagyok sokat egyedül, próbálok nem így lenni de így is nagyon rossz. Folyton rossz kedvem van, a jövőben élek,van hogy naponta sírok, sokkal érzékenyebb vagyok. Van egy párom, nagyon szerelmes vagyok de félek hogy jövőre elveszítem mert vidékre megy egyetemre, a táv kapcsolatot nem bírnánk hosszú távon. Ő nagyon erős tudom hogy túl tenné magát rajta hisz most kezdődik csak a bulis évei,de én nem,összetörnék teljesen. Nehéz időszaka van,én támogatom minden erőmmel és nem tántoríthatom el a kétségeimmel és túl gondolásaimmal/jövőben élésemmel ezért igyekszek erősnek látszani. Csak néha nehéz olyanban támogatni ami tudom hogy kapcsolatunk veszte lenne,de ez a jövője,támogatnom kell. Mivel tudnám elérni ,hogy jobban legyek? Hogy elfogadjam a jövőmet és a jelenben élhessek,túl gondolások és kétségek, magánytól való rettegés nélkül?

L/tini



2021. jan. 31. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit! Pl.: olvass, kezdj el edzeni, rajzolj stb. A párod meg ha szeret Téged, nem fog szakítani az egyetem miatt.
2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!