Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyes lányok/csajok/nők miért...

Egyes lányok/csajok/nők miért nem ismerik el, hogy saját maguk tehetnek arról, hogy a kutyának sem kellenek? Mi teszi őket ilyenné?

Figyelt kérdés

Itt leszögezném nem szidok senkit, és "egyes" azaz nem általánositok, mert tudom itt GyK-n mindenki jön azzal "Én normális vagyok még sem találok rendes pasit, stb" tehát tisztelet a kivételnek.



A sok szürke 50 árnyalata és társai film ahol a pasik a tenyerükön hordozzák a nőket, olyan igény van soknak és nem értem mire fel? Aztán mikor a szalag mellett 27 évesen rájön, hogy a kutyának sem kell jön a duma milyen szarházi az összes pasi, holott lett volna biztos esélye csak nem élt vele, csak hogy pár megjegyzést rakjak:


" Nekem olyan pasi kell akinek van kocsi meg ház, milyen gáz már ha nincs neki, hogy akar eltartani" 22 éves

"Ha gyerek vagy műköröm közt kellene választanom biztos nem pelenkát vennék" 25 éves

"Tudom hogy a személyiségem szeszélyes és kibirhatatlan meg hisztis vagyok, de nem érdekel szokja meg aki engem akar" 24 éves


Most csak 3-at irtam, szóval teszem fel a kérdést ezek mit várnak? Tényleg senki nem akar dolgozni csak a ValóVilág 1685 ba dugatni magát meg IIINFLÚÚÚENSZER lenni? Ismerek rendes lányokat is, de csajok, tuti van legalább egy ilyen barátnő/ismerős a körötökben. Mi a véleményetek ezekről?


Csak puszta véleményt kérek, nem szidást, még egyszer TISZTELET A KIVÉTELNEK mielőtt belém állna valaki.



2021. febr. 4. 19:37
A kérdező szavazást indított:
A ValóVilág és a szenny műsorok tehetnek róla
A mai filmek miatt igényli néhány a luxust
Régebben is voltak ilyenek
Más oka van
Nem tudom
38 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

A TV-n, interneten keresztül látják a szép, kényelmes, álom életet, amit könnyű elérni, aztán nehéz elhinni, hogy neki csak annyi jutott amennyi, egy átlagos, szürke élet. Viszont egyeseknél csak a vágy születik meg, a tenni akarás már kevésbé, hisz ők azt látták, hogy könnyű odajutni és nem készültek fel arra, hogy keményen megdolgozzanak a jobb életért.

De biztos vannak olyanok is, akiket csak szimplán durván elkényeztettek és félreneveltek, szegény meg nem érti, hogy most mivan, anya és apa első szóra megadtak minden, max egy kicsit kellett őket csak nyaggatni, akkor a pasik miért nem ilyenek velem???

De ez csak két számomra elképzelhető példa, nyilván kicsit az összes ilyen eset egyedi.

2021. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Napi incel.
2021. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Egymas hulyesegeit bekajaljak.
2021. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nagyon elterjedt az a végtelenül ostoba mentalitás, hogy ha túl rendes egy nő, akkor egyedül marad, mert a férfiaknak a bunkó, egyenesen bűnöző nők kellenek. Akarmekkora ostobaságnak tűnik, de ezek a nők komolyan elhiszik, hogy a kedvességük, alázatuk és udvariasságuk miatt nem kellenek senkinek. Emellett elhiszik, hogy lehetsz gyönyörű nő, de ha nincs pénzed, nem lesz pasid, ha pedig van pénzed, de ronda vagy, akkor szintén egyedül maradsz. Ha van diplomájuk, akkor foghatják arra a magányukat, hiszen kinek kell egy szürke kis aktatukac, miközben a szakmunkas csajokrol az a sztereotipia, hogy nem olyan unalmasak. Ha pedig szakmunkasok, akkor azt mondják, hogy a férfiak lenézik őket, mert nincs diplomájuk, és ezért nem kellenek senkinek.

És SOSEM a személyiségükkel van baj, mindig a másik felszínességével. Persze minden egyes nap itt egy egész horda, akiknek annyiból áll a személyisége, hogy az egyedülléte miatt bömböl. Más szinte nem is zajlik az agyukban, csak azon gondolkodnak, hogy milyen igazságtalan, felszínes és romlott az összes férfi, mert van pofajuk nem odaadni magukat nekik. Sokuk haragot is érez, ami elég ijesztő.

Ezeknek az ostoba nőknek annyira egysiku az agya, hogy mindenre kivetitik a saját nyomorukat; ha látnak pl egy férfit aki szenved mert megcsalta, kihasználta, esetleg megverte vagy megerőszakolta a párja, rögtön jönnek azzal a szociopata dumával, hogy "jaj ne sajnáltasd magad, hiszen te választottad. Bezzeg ha egy olyan kedves nővel jöttél volna össze, mint amilyen én vagyok, ez nem történt volna meg. De a hozzám hasonló kedves nők mindig egyedul maradnak."

Nem kell okot keresni, egészen egyszerűen hibás az agyuk, nincs semmi amit várhatnának az élettől, csak azt, hogy rátelepedjenek egy férfira, akit a házasság után látványosan elkezdenek gyűlölni.


Oh, várj, várj, várj... Hiszen ezeket a férfiak mondják a nőkről.

Ezesetben nem tudom...

2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Gondolom ugyanazért, amiért sok férfi sem ismeri be, hogy ők tehetnek róla: könnyeb másra meg a körülményekre, a jóistenre meg a világra kenni, mint magunkba nézni és átértékelni a viselkedésünket vagy a hozzáállásunkat.


Az meg alap, hogy az embert a párja a tenyerén hordozza lol, nem értem, ez hogy jön ide, mert logikailag semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki senkinek se kell, de ahhoz se, hogy valaki csak a pénzre hajt :D

2021. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki maga tehet arról, hogy a kutyának sem kell. De nem azért, amit te itt össze képzelegtél. Nekem például 22 évesen lett egy normális kapcsolatom, a párom megkérte a kezem és azóta is a legodaadóbb, leghűségesebb ember, akit ismerek. Néha hisztis vagyok, elvárom, hogy az illető legyen legalább annyira ambiciózus, mint én, legyen legalább annyira tudatos pénzügyileg, mint én és hallani sem akarok gyerekről az egész hátralévő életemben, ezt pedig a párom gyerekellenessége csak megerősítette bennem. Messzebb megyek, olyan egy szar ember vagyok, aki néha szokott inni alkoholt is, szeret szórakozni, bulizni és ezt sosem nőtte ki annak ellenére, hogy komoly állása van és nem züllötte el az életét, hanem a tanulás és a munka mellett töltődik fel így. Emellett rengeteg, magas elvárásom volt a párom felé, mondván, rohadtul ráérek és egyedül is jól érzem magam. Olyan emberi értékeket és olyan jellemet vártam, amitől a jelentkezők 70%-a ment a szemétbe, de csupa olyan dolog amire én is képes voltam és vagyok és amiért keményen megdolgoztam helyenként, hogy ilyenné váljak.


Kérlek, mesélj még, hogy hol lenne a helyem, ha egy magamfajta kapcsolatban, mitöbb, boldog házasságban él 30 éves korára és valaki a tenyerén hordozza, más meg egy kisangyal minimális igényekkel, aki rajtra készen áll, hogy szülhessen és mégis egyedül van az én koromban.


Leszarom, te mit tartasz értéknek egy kapcsolatban. Én olyat kerestem és találtam, aki engem tart annak. És ha hiszed, ha nem, ez az egyetlen dolog, amitől függ, hogy valaki kapcsolatban van vagy sem. Nem attól, hogy akar-e gyereket, leadja-e az igényeit és hajlandó befogadni valami életképtelent vagy absztinens és hívő már 10 éve. Ezek bizonyos embereknek számítanak, akikkel speciel nem akarok együtt lenni és nem is kell.

2021. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Azt már csak félve suttogom, hogy én is dugtam házasság előtt, nem is egy emberrel. Tény, mikor párom volt, akkor csak vele, de érted... Nem ezen múlik.
2021. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem ártanak vele senkinek, szóval ő dolguk.
2021. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Rohadtul unalmas a napi millió kérdésed arról hogy minden nő a szalagnál áll és eltartóra vár. A te beszűkült világodban minden nő életképtelen és csóró gyármunkás, és a te nemlétező pénzedet akarja megszerezni.

Ha külföldön van akkor meg biztos prosti, vagy mosogat.

Melyik zsákfaluból osztod az észt?

2021. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!!


#9 Nem értem miről beszélsz, most tettem fel ezt elsőnek, szóval összekeversz.


Tudtam hogy lesz egy "értelmiségi", mint te aki nem értette meg a kérdés elejét és végét, de nem fogok vitatkzoni.


Csoro vagyok gyerekek, enyémet lehet vinni, csak mondja meg hol találta ott keresem én is :D

Egyébként a külföld nem rossz, el is értünk arra a pontra mikor ezt a dolgot nem tudja az ilyen tipus mgeszerezni, mert látja csóróság van, pénz meg a pénz-hez házasodik mint tudjuk, ezért ki megy svájci szakmunkásnak vagy hollandiába virágokat szedni. Végülis jogos, a napis.@r.com oldal sem arról hires hogy hetente 5 rosszlányt meg hasonlót buktat le, aztán ugrik is a facebook link egyből, a legtöbbnek van palija biztos kiveri rá mikor látja az xnxx-en :D


Na de viccet félretéve, mindenki válaszában láttam eddig igazat.

2021. febr. 4. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!