Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érezted már úgy, hogy képtelen...

Érezted már úgy, hogy képtelen vagy tovább élni az eddigi életedet? És az egészből teljesen kiábrándultál?

Figyelt kérdés
Én most jutottam el odáig, sok év kínlódás után, hogy nem bírom tovább. És amint feloldják az esetleges határzárakat elmegyek külföldre keresni, egy alternatív életmódot. Gondolok itt például egy hippi kommunára. Ha valaki érzett már hasonlót szívesen beszélek vele.

2021. febr. 6. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok embertől hallok ilyesmit...én kivonultam a városból, mert kicsit már elég volt mindenből.

Szerintem jól teszed.

2021. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Persze, csak én nem a negatív tapasztalatok miatt. Én valahol a természetben élnék legszívesebben egy tucat kutyával. Meg talán egy csajjal, de csak akkor zaklatna, ha én szeretném. De a kutyák fontosak!
2021. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én szégyennek élem meg a munkát, ha nem félnék a bezártságtól már rég elkövettem volna egy nagyobb rablást, vagy Olaszországban esetleg Franciaországban csatlakoznék egy bűnözői körhöz akik menekültként vannak az országban, és szintén rablásból, bankkártya csalásból, drogkereskedelemből élnek.


Később ugyan rájövök hogy én nem vagyok annyira tökös, mint egy velem egykorú Szudáni aki tényleg a nincstelenségből ment egy jóléti országba, kifejezetten bűnözni.

2021. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2021. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek. Karantén csak rontott a helyzeten.
2021. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszoló szívemből szólt. Annyi különbséggel, hogy én nem szégyennek tartom a munkát, hanem fölöslegesnek. Úgy vagyok vele, hogy ezt a maradék néhány évtizedet valahogy elbliccelem, utána meg már úgyis mindegy. Egyáltalán nem okozna lelkiismereti gondot, ha rablásból vagy ehhez hasonló dolgokból kellene eltartanom magam, csak gyáva vagyok hozzá (egyelőre).
2021. febr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alig várom, hogy leléphessek az országból. Ami itt megy, az minden, de nem biztosít tisztességes, és normális életet.

Mondom mindezt 42 évesen.

2021. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!