Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves fiú vagyok , és...

23 éves fiú vagyok , és teljesen magányosnak érzem magamat legtöbbször , bulikban is , városban is ahol rengetegen vannak mindenhol , sehol nem érzem jól magamat, bulikból szinte menekülnék,nem tudom elviselni a sok részeg embert mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Most szakítás után jött el újra ez az érzés , az állandó magány , nem találom sehol a helyemet , nyártól már most félek előre , nehezen megy az ismerkedés is más hölgyekkel , nemírnak vissza , flegmáznak , kb megvannak sértődve amiért rájuk mertem írni , mit tegyek? normális válaszokat köszönöm

2021. febr. 7. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz környezetbe keveredtél. HA nem érzed jól magad a bulikban, ne járj bulikba. Bátran keress ismerősöket. Ha nem képesek veled kultúráltan kommunikálni, az az ő szegénységi bizonyítványuk. Ugyanakkor gondold végig mi a probléma oka. Ha csak azért keresnél kapcsolatokat/párkapcsolatot, hogy érzelmileg támaszkodj rá, akkor rossz úton jársz. Előbb találd meg azt a célt az életedben, vagy olyan foglalkozást, ami erővel tölt el. Meg kell tanulnod érzelmi támasztékok nélkül élni, és ezután, ha jól érzed magad a bőrödben, elégedett vagy magaddal, csak akkor keress párkapcsolatot. Persze lehet és kell is a gondokról beszélni, de ne azért keress párkapcsolatot, hogy ne legyél egyedül.
2021. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne járj részegesek bulijába. Azok csak azért jönnek össze, hogy leigyák magukat. Majd csak nyitunk már, és akkor kulturált társaságot keress magadnak. Azokat elérheted a különféle kulturális hobbi csoportokban is, túrázók, hobbisportot űzők, társastánc, néptánc, képzőművészet, torna, klf. előadások.

Nézz körül, rengeteg van. Ott sok emberrel tudsz értelmes dolgokról beszélgetni, és kialakulhatnak normális ismerősi, akár baráti kapcsolataid is.

2021. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik egyedül érzik magukat a világban - ezzel nem vagy egyedül... Van, akinek idővel elmúlik, van akinek nem. Így vagy úgy, ne ess kétségbe; azt javaslom, emiatt ne neheztelj magadra és ne szégyenld az érzéseidet, még akkor sem, ha sokan megvetnek. Fogadd el önmagad és találd meg azt, amiben TE ki tudsz teljesedni és örömet lelsz. Az önismeret és a perpektívák fontosak. Egy jó pszichológus sok dolgot meg tud világítani és sok rossz döntéstől megkímélhet.
2021. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!