Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tegyem ezen túl magam,...

Hogyan tegyem ezen túl magam, hogyan változtassak a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottam a barátnőmmel, azóta eléggé padlón vagyok, éjszakákat forgolódok át és egész napokat stresszelek át.

Én alapból hajlamos vagyok a szorongásra és néha hülye gondolatokat képzelek be amiknek természetesen semmi alapjuk de beképzelem, és én nagyon nehezen engedek el így valakit, még annak ellenére is hogy jóban vagyunk a szakítás óta is. Sajnos nagyon ragaszkodom a szép emlékekhez, ahho a környezethez amilyen volt vele, stb. Volt már előtte is egy kapcsolatom szintén ugyanígy voltam a végén, de én hülye nem tanultam meg a leckét, hogy "a szép emlékeket elzárni a szívbe és tovább lépni". Pontosabban megtanultam, csak valahogy nem tudom használni, néha gondolok arra hogy vajon hol van és mit csinál meg ilyenek. Természetesen ismerkedek más lánnyal mostanában, de ott is türelmetlen vagyok. tudom hogy nem három nap után alakul ki egy kapcsolat, az exemmel is kb 1 hónapig beszélgettünk mielőtt elhívtam volna randira. De most úgy vagyok vele, hogy xarok bele az egészbe úgysem lesz ebből semmi, türelmetlen vagyok.

Szóval ez bántja az én lelkemet, hogy nem tudok ezen változtatni.

Valaki esetleg tudna ötletet adni, esetleg gyakorlatokat mutatni akár netről, hogyan fegyelmezzem meg magam, hogyan tegyem helyre a lelkemet?



2021. febr. 9. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem léptél túl rajta, nincs ezzel gond, csak adj időt magadnak.
2021. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ritka az a férfi,aki szenved a szakitás után.

Viszont azt nem értem,ha te szakitottál,akkor miért szenvedsz, miért gondolsz a szép emlékekre?!

Valóban még nem tetted tul magadat a

2021. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
folyt.szakitáson, akkor miért nem keresed meg,hátha ujra tudnátok kezdeni.
2021. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, rosszul fogalmaztam.
2021. febr. 9. 18:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké értem én hogy nem tettem még túl rajta magamat, de hogy tudnám végre, hogy ne stresszből álljon az életem?
2021. febr. 9. 19:00
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt is tudom hogy ilyen szempontból nagyon nehéz egy eset vagyok.
2021. febr. 9. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad mással, hogy ne az ilyeneken agyalj.
2021. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!