Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szerezzek magam köré...

Hogy szerezzek magam köré embereket?

Figyelt kérdés

Szép lassan morzsolódtak le a barátim ( nem volt sok). Karantén kezdetekor megismertem egy embert akivel tartottam a kapcsolatot. De vége lett.

Most megint egyedül vagyok, magányosnak, szomorúnak érzem magam.

Ahogy más mondaná" életem nincs" ami igaz is mert online órákra kelek csak fel és ennyi. Aki esetleg még ilyen, megoszthatja a tapasztalatait, akár itt, akár privátban.


2021. febr. 11. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly március óta home officeban vagyok, mellette egy szakmai továbbkébzésen tanulok, amin legjobb esetben júliusban végzek. Eléggé rossz, hogy nem lehet kimozdulni, és találkozni emberekkel, lelkileg megvisel.
2021. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem covid előtt sem volt túl sok életem, korábbi barátaim eltűntek, nagy-nagy ritkán sikerült kikönyörögni egy iszogatást. Lányok rám sem néznek.

Persze amilyen mázlim van pont a vírushelyzetben kezdem el egy egyetemi szakot, szóval semmi ismerkedés, gólyabuli stb, rohadt egyedül vagyok minden nap, ülök a kis szobámban, ami a munkahelyem is most, szóval f@sza nagyon....

2021. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Hasonlóan elb.szott ember vagyok én is.


F

2021. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!