Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is hiányzik a COVID...

Másnak is hiányzik a COVID előtti élet?

Figyelt kérdés
Tudom, buli, hogy nem kell korán kelni, és hülye rmbereket elviselni, de azért mégiscsak rossz, hogy semmi sincs nyitva, és sehova nem lehet szórakozni menni.
2021. febr. 12. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
A szociális élet igen, de a COVID alatt 50%-kal nőtt a cégem pénzforgalma, tehát remélem, hogy még egy ideig otthon maradnak a kölykök.
2021. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egyáltalán nem hiányzik. Amúgysem mentem sehová. Számomra nem változott az életvitelem semmiben.
2021. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
kicsit hiányzik hogy volt munkám, saját életem, és nem az utca meg az agresszív apámhoz visszaköltözés volt az összes két opció az életemben. de tök jó, a hős orvosok megvédtek minket attól, hogy néhány nyugdíjas egy évvel korábban haljon meg mint egyébként tette volna. megérte.
2021. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nekem nem hiányzik semmi, ami a járvány országban megjelenése előtt létezett és azóta nincs.
2021. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
92%
Nekem igen.Legalább volt munkám.Igaz,nem szerettem,de a semminél jobb. Mostmeg november óta semmi.
2021. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20%
Nálam nem változott semmi. Sosem szórakoztam, mert nem tudtam hogyan kell, és azt sem tudtam kivel egyáltalán... De abban biztos vagyok, ha akkoriban lett volna akivel jólérzem magamat, a mai napig összefutnék vele, és akkor pedig amiatt nem változott volna az életem. Mindenki maga dönti el, kivel találkozik / kivel van. A többi kifogás. (Vannak egyedi helyzetek, de most nem is az volt a kérdés, hanem az általánosság.) A buli sem a buliról szól, hanem az emberekről, a hangulatról. Azt el lehet intézni, de amúgy sem tart örökké ez a jelenség. Erre vannak a haverok / társak / barátok...
2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Azon kívül, hogy maszk kell a boltban számomra semmi nem változott, a maszkot meg még kedvelem is, úgyhogy elvagyok
2021. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Van ami hiányzik van ami nem.


Az nem hiányzik, hogy hajnalig az ablakunk alatt ordibáljanak a fiatalok meg a buliból visszatérő piások. Az sem, hogy reggel az iskolára várakozó hülye gyerekek ordibáljanak meg bömböltessék a zenét.


Helyette hallgathatom az összes szomszédot akik ordibálnak, zajonganak mert nem tudnak már mit kezdeni magukkal én meg még sétálni sem tudok lemenni egyet.


Igazából a bezártság és lehetőségek hiánya kezd rossz lenni.


Haverokkal össze futni munka után esélytelen, mert sietni kell haza. Napközben szintén nincs lehetőség, mert volt, hogy együtt ebédeltünk valahol, de még ez is be lett tiltva.


Vagy csak simán jó volt beugrani a városba sétálni egyet.

2021. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem se változott semmi. Bulizni nem mentem evek ota, nem erdekel mar, volt eleg.


Etterembe se beultem, elvittem.


Persze, ha most akarnek randizni, az erdekes lenne, mert hol?

Bevasarlo kozpontban egy padon?

2021. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Igazából azért is szerettem Pesten lakni, mert mindig volt élet, lehetőség kikapcsolódásra. Vidéken meg pont ezt untam, hogy igazából nap közben sincs mit csinálni hétvégén sem, este is max TV-t lehet nézni.


Erre most Pest is csak egy nagy vidéki város lett...

2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!