Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyen rossz?

Mit tegyek, hogy ne legyen rossz?

Figyelt kérdés

Szóval hol is kezdjem. 20 éves vagyok és férfi


Volt egy kapcsolatom tönkre ment lassan 2 éve. Aztán azután lett még egy kapcsolatom de az se működött


Nem igazán találom a helyem a világban, minden egyes napom szürke, rideg. Anyum itt hagyott engem akire támaszkodni bírtam, a 2 exem nem fogadott vissza mert lett nekik más, nem találok munkahelyet, nem vesznek fel sehova pedig van egy fűtés szakmám meg érettségim, mindenki kb le**ar, sorban utasítanak el a nők. Nem jön össze semmi amibe belekezdek. Nagyon sok minden megfordult a fejemben, nagyon depis vagyok, nem tudok kihez fordulni, apumhoz se tudok fordulni pedig vele élek, Ő meg állandóan mást szajkóz. Tele vagyok haraggal, indulatokkal, nem tudok aludni, nem tudok lêpni semerre mert akkor apummal történik valami. Annyira de annyira meg van kötve az egész életem hogy nem tudok már mit csinálni, szét robbanok kb.


Ha valami tanácsotok lenne az nagyon jól esne..


2021. febr. 15. 00:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb csak arra vágyom hogy valaki legyen az életemben akire számíthatok, hogy ne kattanjak be, velem van bármikor. És jelenleg úgy hiszem hogy egy nő teljesen megváltoztatná az életem de amilyen depressziós vagyok, elutasít mindenki. Meghallgatnak és aztán ennyi volt. És ezek olyan nyomást generálnak bennem hogy nagyon rosszul vagyok miatta.
2021. febr. 15. 01:03
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne most akarj csajozni. Ez a korona nem annyira kedvez most ennek, ez most a többségnek nehéz. Nekem is.


Ezen kívül meg szerintem az segít, ha kicsit hosszabb távra tekintesz. Ha nem most akarod ezeket a dolgaidat megoldva látni. Hanem arra figyelsz, hogy elkezdj valami mozdulatokat megtenni minden nap valamilyen irányba. Csak erre, hogy mozogsz e. Valamerre. Mert ha igen, akkor van rá esély, hogy egyszer valahova odaérsz.


Kezdj el tervet csinálni. Bontsd le azokat kisebb lépésekre. És kezd el megcsinálni napról napra.


És ne nézd, hogy mi van, az jó e vagy rossz e. Csak mozogj.

2021. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Azért menekülnek el tőled a nők, mert látják, hogy az életed megoldását akarod tőlük.
2021. febr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
haragos, indulatos partner nem kell senkinek. Én is jártam úgy, hogy összejöttem egy ilyennel, csupa kudarc volt az élete, még a hitele fizetését is tőlem várta el, merthogy munkanélküli, aztán elkezdett alázni, fikázni, szavakkal gyötörni, naná, hogy egy feszült ember senkinek sem kell.
2021. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm a válaszod, ezzel nem segítettél :)
2021. febr. 15. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Célok, bró, célok! Először találj jól fizető munkát, aztán keress magadnak elfoglaltságot, hobbit, aztán kezdj el tervezni: milyen autó, milyen ház, hol. Aztán csak fejleszd magad, legyél jobb a hobbidban, nyáron menj el nyaralni oda, ahova csak tudsz és tojj le mindent, csak magad miatt élj és magaddal törődj. Aztán majd ha rendben vagy lelkileg, megvannak a céljaid és minden, akkor majd jöhet a nőzés.


A lényeg, hogy saját magad tedd rendbe először, érted. 👌👌

2021. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!