Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért mindig este leszek...

Miért mindig este leszek nagyon magányos és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Soha nem voltak barátaim, soha nem volt barátom, nem zavar hogy nincs senkim. A nappal legnagyobb részében megvagyok, nem érzem hogy magányos lennék. De mikor este lesz, akkor nagyon magányos leszek, egyszerűen azt érzem hogy valami hiányzik az életemből. Van más is ezzel így? Mit lehetne tenni esti magány ellen? Tudnátok tanácsokat adni? Köszi.

2021. febr. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is, de olyankor lefekszek aludni. Álmaimban mindig sok barátom van. 😀
2021. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Magányos vagy máskor is, csak eltereled valamivel a figyelmemet és este nincs mivel.
2021. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szerintem is magányos vagy napközben is csak akkor lefoglalod magad, este pedig a nyugalomban előjön az érzés, hogy jó lenne valaki melléd.

Ezzel így vagyok én is.

2021. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyok én is, meg most a kijárási tilalom alatt mindenki, aki egyedül él, nincs párja, családja.

Találj valami hobbit, ami leköt és elfáraszt: sport, olvasás, nyelvtanulás, akár valami kézműves tevékenység.

2021. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig magányos vagyok, estenként meg főleg. Nagyon rossz érzés lefeküdni egyedül. Senkit nem tudok megölelni, senkinek nem tudok "Szép álmokat!" kívánni stb.
2021. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én esténként olvasok, tedd azt te is, vagy gyakorizz , vagy nézegess érdekes videókat, jó filmeket!
2021. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!