Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért azt mondják az emberek,h...

Miért azt mondják az emberek,hogy szeretnék visszakapni a régi életüket,miért nem azt,hogy a régi életüknél jobbat szeretnének visszakapni a járvány után?

Figyelt kérdés
Én szerintem túlzás azt állítani,hogy a járvány előtt normális élet lett volna itt Magyarországon,vagy normális körülmények között éltek az emberek.A vírus előtt sem volt normális életünk.Én nem a vírus előtti állapotokat szeretném visszakapni,hanem a vírus előtti állapotoknál egy sokkal jobbat.

2021. febr. 16. 22:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem volt itt normális élet a járvány előtt se.Akkor is sok munkanélküli,magányos,kilátástalan helyzetben lévő ember élt itt.
2021. febr. 16. 22:22
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a mostani helyzet teljesen jó. Ha lehet ezt tartanám meg, a régi meg maradjon csak a múlt.
2021. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát oké, én meg unikornist akarok. Ettől most változott valami?
2021. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rosszul látod, arra gondolnak, hogy ne legyenek korlátozva abban hogy hová mikor lehet menni

Lehessen menni dolgozni, szórakozni stb

Atz hogy miért nem azt mondják, hogy "jobb" legyen ez csak mert sokan észre sem veszik hogy pesszimisták

2021. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es én is úgy látom,most mintha kicsit csendesebb,nyugodtabb lenne az ország.Pesten is 8 után a mellékutcák kihaltak,csend van,nyugi van,ez nekem is tetszik picit.Ettől függetlenül azt gondolom,most sincs normis élet.
2021. febr. 16. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ja, lett egy célod. Szerintem nem is rossz. Én drukkolok neked. Ha nem jött össze még ott a plüss. Az is valami. ✌
2021. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egészségügy is rossz lesz a járvány után is,orvoshiány továbbra is lesz,várólista továbbra is lesz,elhelyezkedni utána is nehéz lesz,a fizetések továbbra is alacsonyak lesznek.
2021. febr. 16. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelelt az az élet, ami előtte volt, megfelelne most is, ha azok a lehetőségeink lennének. Aztán ha ez megvan, mindenki küzdhet a jobbért, aki akar.
2021. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd legyek elegedett az eletemmel, elnezest kerek.
2021. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak álmodozol, vagy teszel is valamit azért, hogy még a vírus előttinél is jobb életed legyen? Ha igen, mit?
2021. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!