Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lehet depresszió jele,...

Ez lehet depresszió jele, vagy normális?

Figyelt kérdés

Hiába fekszem le korán, olyan nyomott és fáradt vagyok egész nap, mint aki egy percet nem aludt.

Esténként otthon vagyok egyedül. Olyankor nincsen kedvem senkihez, nem válaszolok üzenetekre sem.

Majdnem minden este sírok.

Nincs kedvem emberek között lenni. Persze csinálok programokat, sokat vagyok barátokkal, de szinte alig várom, hogy hazaérjek és sírhassak.

3 hónapja szakítottunk az exemmel. Azt hittem, ennyi idő után már könnyebb lesz, de nem az. Normális ez az állapot?


2021. febr. 18. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Keress fel szakembert mindenképpen, talán segíteni tud. És próbáld rendbehozni magad, töltődj fel, hobbik, barátok stb. révén, járj szabadidős tevékenységekre, utazz minél többet stb...
2021. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is kellene egy kivizsgálás, mert lehet csomó hiánybetegség tünete is. Emellett ilyenkor mindenkinek szednie kellene naponta D vitamint, aminek hiánya szintén iylen tüneteket okoz.

Ha nincs semmi orvosi oka, akkor meg javasolt pszichológus segítséget kérni.

2021. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Keress egy új "ex-et"...

Hosszabb párkapcsolat után egy szakítás, az egyedüllét többé-kevésbe mindenkit megvisel.

3 hónap után esetleg tényleg felkereshetnél egy szakembert.

2021. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!