Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy egyszer én is...

Lehet,hogy egyszer én is olyan magányos leszek,hogy egy rádióállomás lesz az egyedüli társam?

Figyelt kérdés
Hétfőn hallgattam a Klubrádiót,beszéltek róla hogy több nyugdíjas jelezte nekik,hogy nem tudják az interneten hallgatni az adót,nem értenek hozzá,meg hogy a Klubrádió az egyedüli társuk az életben.Lehet,hogy idős koromra vagy akár még előbb a rádió mellett fogok ülni egész nap,mert nem lesz kihez szólnom,de a rádióban legalább fogok emberi hangokat hallani?És ha betelefonálós,még beszélgethetek is a műsorvezetővel.

2021. febr. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többek közt ezért léteznek még rádióállomások, mert igen, sajnos vannak ilyen emberek, akiknek egyetlen "társuk" a rádió.
2021. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt is mondták benne,hogy egy 100 éves idős úrnak a családtagjai vettek egy laptopot,hogy azon tudja hallgatni a Klubrádiót.100 évesen valaki érdeklődik még a hírekről,közéletről, szerintem nagyon jó!
2021. febr. 18. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rádió nagyon hasznos. Minden városban van szinte helyi rádió ahol mindent meg tudsz a közlekedésről. Hol mi történt hol volt baleset, merre nem érdemes menni, dugó stb stb. Ezeket mind mondja, egy baj van csak vele a sok pocsék zene.
2021. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A radio sokkal hasznosabb, mint a teve, ha igazabol csak pofak beszelnek. Kozben barmilyen fizikai tevekenyseget is tudsz folytatni. Nekem a BBC World Service a baratom, mert az egesz bolygo legeldugottabb zugabol is beszelgetnek erdekes emberekkel, a hirek mellett.
2021. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!