Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha leszólítok egy nőt és az...

Ha leszólítok egy nőt és az időjárásról kezdek el vele beszélgetni az rossz kezdés?

Figyelt kérdés
Megtetszik egy nő,odamegyek hozzá és azt mondom neki szép időnk van ma,vagy azt hogy de hideg van,nem szeretem ezt a nyirkos,párás időt.Ez kezdésnek rossz?

2021. febr. 20. 20:07
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Esetleg megkérdezném tőle hogy ő is frontérzékeny e?Szokott e fájni a feje hideg vagy melegfront érkezésekor?
2021. febr. 20. 20:09
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

Kezdésnek nem rossz, de úgyis tudni fogja, hogy miért mentél oda hozzá.


Azt ajánlom, térj egyből a lényegre, legyél merész, magabiztos.


Ezzel a "szia cica" tipúsú szövegeket hanyagold, mert semmire nem mész vele.


Kérd el a telefonszámát, elérhetőséget.

2021. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%

Hát kezdésnek elmegy.


De volt olyan nőm is akit azzal szedtem fel, hogy elmondtam hogy egy hülye p..a :D nem lehet ezt tudni előre.

2021. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Eléred azt, hogy a nő erre a szövegedre -végét sem kivárva- sarkonfordul és otthagy.
2021. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem azzal jönnék hogy szia cica,csak megállnék mellette a buszmegállóban és egyszercsak megszólalnék hogy de hideg van.Majd megkérdezném,ön hogy bírja ezt a hideg időt?
2021. febr. 20. 20:16
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

Mondd azt neki, csak egy tipp (látni fogod rajta, hogy érdeklődik-e vagy sem):

Szia, van kedved beszélgetni? Eléggé lehült az idő.

Válaszol rá valamit és pöröghet tovább a beszélgetés. Ne betanult szöveg alapján mondd, maradj magabiztos, azt szeretik a nők.


Üdv: 2-es

2021. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De akkor ebbe az időjárás témába ne nagyon menjek bele? Rögtön váltsak is témát?Kérdezzem meg,hová tart éppen?Esetleg dolgozni megy e?
2021. febr. 20. 20:27
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Ez egyénfüggő. Valaki szeret az időjárásról beszélgetni, valaki az életét meséli el neked. Ezt úgyis látni fogod.


Ja, és azt ne várd, hogy az első beszélgetésetek alkalmával nyitott lesz. Férkőzz a bizalmába. Ha elutasít ne zaklasd tovább.

2021. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
6-os biztos jó ötlet,hogy egyből letegezem?Nem jobb,ha azt mondom,ebben a hideg időben nincs kedve egy kis beszélgetéshez?Aztán elmondanám én jobban elviselem a hideget,ha közben van kivel beszélgetnem,főleg ha az a valaki egy ilyen csinos nő:)
2021. febr. 20. 20:30
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Áljunk meg egy szóra. Lehet, hogy nem fogtam fel a kérdésed. Mennyi idős vagy és mennyi időseket szeretnél "felszedni"?


Ha a korosztályod tök nyugodtan tegezd le. Amúgy pedig nem esne jól senkinek a magázódás, ne öregítsd.

2021. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!