Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme illetve lehet 38...

Van értelme illetve lehet 38 évesen elkezdeni az èletet? Nem újra hanem el!

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 13-15 éves mentális és EQ szintjén állok. Gyakorlatilag a világtól elszigetelten éltem az elmúlt 22-24 évben , nulla társadalmi , szexuális élettel , abszolút minden emberi kapcsolat nélkül. Semmilyen szakmám, iskolám , jogositványom , értékem , tapasztalatom nincs. El lehet kezdeni élni vagy bármit csinálni , hisz a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak( szakmai szinten , család alapítás , kiélt szexuális kicsapongás stb). Tehát semmi közös nincs az én jelenlegi szintemmel, lehetőségeimmel, vágyaimmal.

2021. febr. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Börtönben voltál,magánzárkában?
2021. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kezdesz el akkor mi lenne a terv az életet hátra lévő részében... :) Na ugye, természetesen kezdj el élni!
2021. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
68%

Sohasem késő!!!!!!!

Gondolj bele. Ha hosszú életű leszel, akkor kb még csak az életed felénél tartasz. Nem nyugdíjas vagy. Bár még akkor sem lenne késő.

Az meg hogyha vki a te korosztályodban már kiégett, az baj.

Attól, mert vki évek óta dolgozik, családja van, túl van már sok dolgon, még nem jelenti azt, hogy egy asszodt nő/ férfi, aki már semmiben sem látná meg a szépet. Aki ilyen, az habzsolta az életet, és ne is csidalkozzon rajta, ha ez meglátszik rajta.

A normális emberek emberek ebben a korban is élvezik az életüket, ugyanúgy, ugyanolyan vidámsággal csodálkoznak rá a szép dolgokra, ismerkednek, tanulnak, szeretnek, új hobbikat találnak maguknak.

Valaki meg ilyenkor találja meg a helyét a világban is. :-)

2021. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

1. 35 vagy nem 85!

2. Mi az már, hogy "a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak"??? Frászt. Igen, már egy csomó mindent átéltek, de az életük nagyobbik része nekik is előttük van még!

2021. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
De eddig mi csináltál ezt nem értem. Hogy nem bolondultal még meg??
2021. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
78%
mindig érdemes elkezdeni, sosem késő.
2021. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
73%
Te döntöd el!
2021. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
73%
Sosem késő, de tényleg érdekes lenne, hogy miért alakult így.
2021. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#5 egy szóval nem mondtam hogy nem bolondultam meg
2021. febr. 21. 12:23
 10/43 A kérdező kommentje:

#1 nem fizikailag , mentálisan

Az agyam börtönében élek .

Tévképzet és komplexus

2021. febr. 21. 12:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!