Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme illetve lehet 38...

Van értelme illetve lehet 38 évesen elkezdeni az èletet? Nem újra hanem el!

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 13-15 éves mentális és EQ szintjén állok. Gyakorlatilag a világtól elszigetelten éltem az elmúlt 22-24 évben , nulla társadalmi , szexuális élettel , abszolút minden emberi kapcsolat nélkül. Semmilyen szakmám, iskolám , jogositványom , értékem , tapasztalatom nincs. El lehet kezdeni élni vagy bármit csinálni , hisz a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak( szakmai szinten , család alapítás , kiélt szexuális kicsapongás stb). Tehát semmi közös nincs az én jelenlegi szintemmel, lehetőségeimmel, vágyaimmal.

2021. febr. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

# 4 mire gondolsz?

Mi van még előtte ? 40 felett?

Amúgy igen pont ez a baj hogy túl sok mindent megéltek. Túl sok pasival voltak , elhasználtak testileg lelkileg.

De a legnagyobb különbség hogy mivel ők nők bármit megtehetnek , 50-60 évesen is viselkedhetnek úgy ahogy akarnak, senki nem szolja meg őket se azért hogy mennyi partnerrel szexeltek

2021. febr. 21. 12:27
 12/43 A kérdező kommentje:
#8 mentális betegség , kisebbségi komplexus , testképzavar , tévképzetek. Egyszerű gondolat hogy semmire és senkinek nem vagyok jó...
2021. febr. 21. 12:28
 13/43 anonim ***** válasza:
46%

1-es vagyok.Értem,sajnálom.

Nem kigúnyolni akartalak a válaszommal,igazság szerint,valami ilyesmire számítottam.

Olvastad A remény rabjait?(Stephen King)Aki túl sokáig van börtönben,az egy idő után nem is akar kiszabadulni.A te eseted annyiban különbözik,hogy a visszakapott szabadságod nem kötelezne semmire.Dönthetnél úgy,hogy továbbra is így akarsz élni,ehhez viszont először kezeltetni kellene magad.

2021. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
37%
El persze, de előtte tartsd vissza a lélegzeted úgy 20 percig ha kérhetjük!
2021. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#14 csokollak , remek ember vagy .

Igazán empatikus

2021. febr. 21. 12:31
 16/43 anonim ***** válasza:
62%

Úristen. Tele az oldal a magadfajtákkal. Megdöbbentő.

Nálam az veri ki ilyenkor a biztosítékot, hogy egy közel negyven éves ember eddig egy napot nem dolgozott, és ennyi idő után jön rá, hogy jaj kéne valamit tenni. Az mit számít, hogy eddig mások pénzén élősködött. Már a héten is volt egy ilyen kérdés, de ott 28 éves volt a kérdező. Otthon döglik ő is és semmi iskolája,munkatapasztalata. Fogj vele kezet. Meg köszönjétek meg a szüleiteknek a jó nevelést! Büszkék lehetnek rátok!

2021. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
#13 igen így van . Csak sajnos én nem vissza kaptam , mert soha nem is volt. Semmit nem tudok a “ felnőtt szabad “ életről . Ezért is emeltem ki a kérdésben is hogy nem vissza hanem be kellene illeszkedni az életbe. A kérdés másik része hogy van e értelme . Lehetek e normális része és főleg hogy megéri e az erőfeszítés azért a maradékért ami még hátra van
2021. febr. 21. 12:37
 18/43 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo, sosem keso. Ha rajottel, hogy nem volt jo eddig es szeretned, ha vegre maskent lenne, akkor igenis megeri megprobalni valtoztatnod.


Nincs keso. Nem akarom leirni, hogy en hany eves vagyok, de en is ujrakezdem mar nem eloszor, es mindig elorebb jutok, meg akkor is, ha visszaesem a sz*rba :)


En sok mindent szerettem volna megelni, es mindegyiket eppen akkor, amikor a korulottem levok is. Nem sikerult, meg sem probalhattam. Kesobb 10-20 evvel mar arra gondoltam, hogy ennyi idosen felesleges azt csinalnom, megtennem, amit masok 10-20 eve megtettek, es mar biztos nem fog olyan jol esni. De megis.

Mindenki megerdemli a boldogsagot. Neked kell tudnod, hogy mit szeretnel, mik a terveid, vagyaid.


Masreszt pedig 38 evesen nem vagy elkesve. Van meg lehet 40-50 eved is akar valtoztatni. Elindulni nehez, de utana mar minden jon magatol.

Egyebkent rengeteg hasonlo no van, biztosan talalnal magadhoz illot. Ne arra gondolj, hogy biztos azok ki vannak mar egve, meg elhasznalodtak.

70 evesek is vannak tarskereson. Csak egy pelda...


Mondjuk en Magyarorszagon nem ereztem, hogy barhova is eljutnek, se parkapcsolat, se penz teren, se a lelki boldogsagom nem volt meg, igy inkabb kimentem kulfoldre kozel 40 evesen, mert nem volt ami vagy aki miatt maradtam volna. Nem bantam meg.

2021. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#18 köszi 👍

Sajnos amit én szeretnék az már valóban megvalósíthatatlan. Ez pedig a fiatal élet . Buli , haverok , szórakozás, szex. ( nem 40 éves nyugdíjas összejövetel meg 2 sör meccs alatt és szex egy 40+ elhasznált gyerekes kövér nővel )

Persze dolgozni van még 27-35 évem, csak nem tudom mi értelme ha a jó rész már elmúlt és csak a meló marad. A külföld kilőve nyelvtudás és szakma nélkül és a beszűkült tudat miatt.

Nem tudom milyen korombeli hasonló nőkre gondolsz és főleg hogy 70 évesen milyen társkeresésre.


Milyen dolgokat tettél meg 10-20 év késéssel és mennyi idős vagy?

2021. febr. 21. 12:57
 20/43 anonim ***** válasza:
34%

Úgysem fogsz elmenni se tanulni, se dolgozni. :D Egy ilyen selejt meg nem kell a nőknek sem. Kár a gőzért. ;)

Vágj bele 40 évesen az általános iskola elvégzésébe. Sosem késő :D 60 évesen meglesz az érettségi is. Hahahahaha

2021. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!