Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme illetve lehet 38...

Van értelme illetve lehet 38 évesen elkezdeni az èletet? Nem újra hanem el!

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 13-15 éves mentális és EQ szintjén állok. Gyakorlatilag a világtól elszigetelten éltem az elmúlt 22-24 évben , nulla társadalmi , szexuális élettel , abszolút minden emberi kapcsolat nélkül. Semmilyen szakmám, iskolám , jogositványom , értékem , tapasztalatom nincs. El lehet kezdeni élni vagy bármit csinálni , hisz a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak( szakmai szinten , család alapítás , kiélt szexuális kicsapongás stb). Tehát semmi közös nincs az én jelenlegi szintemmel, lehetőségeimmel, vágyaimmal.

2021. febr. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sosem késő ha igazán akarod. Ezt te kell eldöntsd és persze tegyél érte, mert anélkül nem fog sikerülni. Kezdj apró célokkal és minden napra valamit tervezz.

Ennyi idősen is tudsz tanulni, lehet egy szakmád stb. Rengeteg ember 50+ kezdett új életet, szóval..


Megkérdezhetem, hogy eddig miből éltél? Ha család, ismerős segített akkor addig amíg elindulsz nem tud melléd állni? Szerintem kéne szakmai segítség is, mert az elfogadás nem fog anélkül menni.

2021. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
62%
Ember neked pszichiáter kell. Neked fóbiád van. Ezt gyógyszerrel lehet kezelni, plusz pszichológus. Szüleinek sincs ennyi esze inkább eltartjak vagy mi?
2021. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
10%

Fiatal élet


Az a hajó elment,az időt nem lehet vissza forgatni.

2021. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Miss Endzsi ***** válasza:
75%
Évek óta sírsz, idén sem lesz ebből semmi.
2021. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
#20 köszi . Végre valaki reálisan látja a dolgokat
2021. febr. 21. 14:44
 26/43 A kérdező kommentje:

#22 #23 #24 köszi


Tehát akkor nincs más megoldás mint a szenvedés még 20-30 évig

Vagy az öngyilkosság ....

2021. febr. 21. 14:50
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

Ez volt a 20 válasz, ezt látod reálisnak? Vagy elírtad a számot


20/26 anonim ***** válasza:

20%

Úgysem fogsz elmenni se tanulni, se dolgozni. :D Egy ilyen selejt meg nem kell a nőknek sem. Kár a gőzért. ;)

Vágj bele 40 évesen az általános iskola elvégzésébe. Sosem késő :D 60 évesen meglesz az érettségi is. Hahahahaha

2021. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
74%

Arra jöttem rá, hogy azok a dolgok (amiket te is megélnél) üresek.

Egyik nap még vannak, másik napra eltűnnek. Ne csinálj gondot belőlük.

Te nem azokból állsz, hanem az vagy aki megtapasztalja.

Persze ha mégis akarod azokat, akkor nyugodtan tegyél értük valamit és ne érdekeljen, hogy ki szerint éri meg és ki szerint nem.

Ahogy sok válaszból kiderült rengeteg a bunkó gyökér.

Szerintem nem csak egy 15 éves szintjén van az értelmi képességed.

2021. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%
Gyógyszer kell neked, az segíteni fog, csak most el sem tudod képzelni. Plusz pszichológus. Igazából veszteni valód nem nagyon van. Mindenképpen fel kéne keresni egy pszichiátert. Be láthatod veszteni való nincs ennél csak jobb lehet.
2021. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
29%

Lehet 1-2 személyesebb kérdésem ?


-Eddig kik tartottak el ? Kb mennyire éltél eddig nagy lábon ?


-Mekkora terhet róttál az eltartóidra ?


-Nem csesztetett eddig senki ? Hogy változtatni kellene stb.


-Most milyen anyagi helyzetben vagy ?



Amúgy szerintem is nagyon gyors orvosi segítség kell neked (pszihológus, pszihiáter) illetve a szüleidnek (vagy akik eltartottak) azoknak is segíteni kellene még egy kicsit, illetve noszogatni..


Amúgy a sex, és nők körüli, beteges gondolataidat és elméleteidet is kezeltesd, undorító.


Amúgy szerintem úgyse fogsz változtatni, ha komoly lenne akkor nem gykra írogatnál...rengeteg ilyen jellegű kérdés van, sokak visszatérő jelleggel írják ki a nyomorukat...simán levágni hogy ugyanaz a személy :D

2021. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!