Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme illetve lehet 38...

Van értelme illetve lehet 38 évesen elkezdeni az èletet? Nem újra hanem el!

Figyelt kérdés
Konkrétan egy 13-15 éves mentális és EQ szintjén állok. Gyakorlatilag a világtól elszigetelten éltem az elmúlt 22-24 évben , nulla társadalmi , szexuális élettel , abszolút minden emberi kapcsolat nélkül. Semmilyen szakmám, iskolám , jogositványom , értékem , tapasztalatom nincs. El lehet kezdeni élni vagy bármit csinálni , hisz a korombeli nők , emberek már az èletük le csengő szakaszában vannak( szakmai szinten , család alapítás , kiélt szexuális kicsapongás stb). Tehát semmi közös nincs az én jelenlegi szintemmel, lehetőségeimmel, vágyaimmal.

2021. febr. 21. 11:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%

Több százezer forint kell egy kapcsolatban folyamatosan?? Mégis mire? :D

Szerinted elvárás autót meg lakást venni a barátnődnek?:D

Úristen. Ha egy ribit akarsz magadnak biztos elvárás. Normális nő dolgozik és együtt próbáljàtok megteremteni a dolgokat. Làtszik, hogy sosem volt kapcsolatod. Nagyon szánalmas a gondolkodásod.

2021. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
73%

Kerdezo, gondolj arra vissza, hogy milyen volt amikor dolgoztal. Nem volt jobb az eleted valoszinuleg, de volt sajat kereseted. Ha anyaddal elsz, akkor legalabb felre is tudnal tenni. Nem volt egy tores, melypont az eletedben? Akar gyerekkorodban, tinikent, vagy felnottkent egy munkahelyen? Biztosan volt, es elojonnek benned a rossz gondolatok.

Miert ne lennel jo a LIDL-ben? Betanitanak ott mindenre. Supermarketek kozott ott van a legjobb fizetes. Dolgozni kell mindenhol, ott is biztos nagy a nyomas a porges. De szinte mindenhol!

Meg a regi komcsi idokben mondtak, hogy 'a munka tesz emberre'. Es valoban. Ad egy rutint, kozossegbe jarsz, es meg fizetnek is erte. Sokan csak bejarnak henyelni a munkahelyre. Egy gyari munkas aki tizeneve a szalag mellett dolgozik veszelyes gepek korul, annak szerinted eszebe jut az, hogy tonkretesz valamit, hibazik? Biztos nem. Betanitottak egyszer, belejott a rutinba, es leporgeti a napjat evek ota.

Hibazni emberi dolog. A penztaros is hibazik, mar akkor is, amikor b*szik koszonni, vagy elkoszonni, mosolyogni. Teszi a dolgat, tobb ezer termeket futtat at a kezevel a leolvason. Ezt a fajta szorongast, ami Mo-n alap, el kell felejteni, es csak tenni a dolgodat. En dolgoztam olyan helyeken, ahol iszonyu fontos dolgok mentek at a kezem alatt(koltsegvetes), eszre sem vettem, de mindennap fajt a fejem,a hasam, panikrohamaim voltak. A vegen inkabb felmondtam es munkanelkuli voltam en is parszor, minden osszejott. Parkapcsolati, csaladi, munkahelyi problemak, de felalltam. Elmentem teljesen mas iranyba dolgozni, ahol leneztek. A tarsaim, a rokonaim, az ismeroseim. Viszont boldogabb voltam, nem stresszeltem. Nem volt jo fizetesem igazabol egyik helyen sem. Elmentem kulfoldre penzt nelkul, volt, hogy honapokig mindennap a fonokok b*szogattak, semmit nem csinaltam jol szerintuk es idegroncs voltam, de belejottem a fizikai munkaba is es robotoltam. Idom ismerkedni nekem sem volt,lehetosegem sem, de volt munkahelyem, ahova egy ido utan szerettem bejarni.

Hidd el, benned is megvan az a kepesseg, hogy bejarj egy munkahelyre, es meg akar feljebb is lepj a rangletran. De ez egy dontes. Neked kell megbiznod magadban es latnod, hogy kepes vagy ra, hogy ertekes vagy. Akar a tarsadalom szamara is. (amugy meg nem erdemes masokkal foglalkozni) Nem kestel el semmivel. Csak elindulni nehez, utana a tobbi mar jon magatol...Es tanulni sosem keso. Ha erdekel egy szakma, keress ra allami tamogatast, diakhitelt. Lehetoseg mindig van. Kezedben a kulcs...

2021. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
75%
"milliomos igazgatók dugják" - ez kész :D
2021. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!