Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, az ismerkedés...

Mit tegyek, az ismerkedés segíthet?

Figyelt kérdés

Ma megyek valahová kocsival a városban, erre látom, hogy az ex barátnőm egy másik sráccal sétál az utcán.

Bő egy hónapja lett vége köztünk mindennek, de azóta is szoktunk néha beszélni egymással, neten.

Az elmúlt pár héten úgy éreztem hogy teljesen túl tettem magam rajta, de ma hogy láttam mással elég rosszul esett és kissé stresszes vagyok azóta.

Ez természetes? Vagy még nem léptem teljesen túl rajta? Ha ismerkedek én is más lányokkal, az segít hogy túltegyem magam rajta?



2021. febr. 21. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2021. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyáltalán nem fog segíteni. Sőt azzal is kiba$zol, akivel összejössz, mert csak egy pótlék lesz 🤷‍♂️
2021. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak barát volt egy lány pár éve, el kellett jönnöm abból a városból ahol Ő van, mert teljesen depis leszek ha meglátom Őt vhol...
2021. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!